Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шлях великих артистів на «Х-фактор»: від MONATIK до Alina Pash
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн спецвипуск проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor">«Х-фактор»</a> 1 випуск від 04.01.2020. Ви побачите, як починався великий шлях відомих українських виконавців: від MONATIK до Alina Pash.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>MONATIK: як Серьога виявився не правий</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Зараз він справжня зірка українського шоу-бізнесу – в 2019 році MONATIK зібрав стадіон «Олімпійський». Але на початку цього десятиліття Діма Монатік стояв на сцені першого сезону проєкту «Х-фактор» і слухав невтішний вирок суддів. Фраза репера Серьоги: «Зіркою ти не будеш» мало не довела молодого артиста до сліз. Як це вплинуло на подальший шлях артиста, і з якою важливою людиною MONATIK познайомився на проєкті? Дивіться просто зараз в спецвипуску «Х-фактор» від 04.01.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Michelle Andrade, Олексій Кузнєцов і Олександр Кривошапко</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Дуже часто судді проєкту скептично ставляться до дуже юних учасників. Так було і з 16-річною Michelle Andrade, яка прийшла на кастинг 4-го сезону «Х-фактор» і ніколи до цього не займалася професійно вокалом. Завдяки проєкту дівчина познайомилася зі своїм майбутнім продюсером репером Потапом, і саме під його крилом Michelle Andrade перетворилася на справжню суперзірку! Перший виступ артистки на великій сцені дивіться в 1 спецвипуску «Х-фактор» 2020.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Олексію Кузнецову та Олександру Кривошапку було по 19 років, коли вони з’явилися в 1 сезоні вокального шоу. Кузнецов здивував глядачів оперним вокалом, а ось Олександр став відомим завдяки своїм стосункам з Тетяною Денисовою. Після розлучення з хореографинею Олександр постійно перебував у центрі гучних скандалів. Чи змінився з віком ексцентричний артист? І як весь світ тепер аплодує Олексію Кузнецову? Унікальні кадри з життя знаменитостей дивіться просто зараз в «Х-фактор» спецвипуск 1.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Alina Pash, Jerry Heil і MARUV: як народжуються сенсації?</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Ці дівчата підривають YouTube і руйнують всі усталені канони української сцени – Alina Pash, Jerry Heil і MARUV тепер справжні зірки вітчизняного шоу-бізнесу. Але мало хто пам’ятає, що їхні кар’єри починалися саме на сцені «Х-фактор». Якими були перші виступи епатажних артисток? Дивіться онлайн в 1 спецвипуску проєкту «Х-фактор» від 04.01.2020 на Телепорталі.</span></p>

Шлях великих артистів на «Х-фактор»: від MONATIK до Alina Pash

Всі випуски | Сезон 10

Шлях великих артистів на «Х-фактор»: від MONATIK до Alina Pash


Дивіться онлайн спецвипуск проєкту «Х-фактор» 1 випуск від 04.01.2020. Ви побачите, як починався великий шлях відомих українських виконавців: від MONATIK до Alina Pash.

 

MONATIK: як Серьога виявився не правий

Зараз він справжня зірка українського шоу-бізнесу – в 2019 році MONATIK зібрав стадіон «Олімпійський». Але на початку цього десятиліття Діма Монатік стояв на сцені першого сезону проєкту «Х-фактор» і слухав невтішний вирок суддів. Фраза репера Серьоги: «Зіркою ти не будеш» мало не довела молодого артиста до сліз. Як це вплинуло на подальший шлях артиста, і з якою важливою людиною MONATIK познайомився на проєкті? Дивіться просто зараз в спецвипуску «Х-фактор» від 04.01.2019 на сайті «Телепортал».

 

Michelle Andrade, Олексій Кузнєцов і Олександр Кривошапко

Дуже часто судді проєкту скептично ставляться до дуже юних учасників. Так було і з 16-річною Michelle Andrade, яка прийшла на кастинг 4-го сезону «Х-фактор» і ніколи до цього не займалася професійно вокалом. Завдяки проєкту дівчина познайомилася зі своїм майбутнім продюсером репером Потапом, і саме під його крилом Michelle Andrade перетворилася на справжню суперзірку! Перший виступ артистки на великій сцені дивіться в 1 спецвипуску «Х-фактор» 2020.

Олексію Кузнецову та Олександру Кривошапку було по 19 років, коли вони з’явилися в 1 сезоні вокального шоу. Кузнецов здивував глядачів оперним вокалом, а ось Олександр став відомим завдяки своїм стосункам з Тетяною Денисовою. Після розлучення з хореографинею Олександр постійно перебував у центрі гучних скандалів. Чи змінився з віком ексцентричний артист? І як весь світ тепер аплодує Олексію Кузнецову? Унікальні кадри з життя знаменитостей дивіться просто зараз в «Х-фактор» спецвипуск 1.

 

Alina Pash, Jerry Heil і MARUV: як народжуються сенсації?

Ці дівчата підривають YouTube і руйнують всі усталені канони української сцени – Alina Pash, Jerry Heil і MARUV тепер справжні зірки вітчизняного шоу-бізнесу. Але мало хто пам’ятає, що їхні кар’єри починалися саме на сцені «Х-фактор». Якими були перші виступи епатажних артисток? Дивіться онлайн в 1 спецвипуску проєкту «Х-фактор» від 04.01.2020 на Телепорталі.