Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Топ виступів Х-фактор: від Аїди Ніколайчук до українського султана
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться найкращі виступи <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor">«Х-фактор»</a> у 4 спецвипуску від 25.01.2020 на сайті «Телепортал»! Ці номери набрали найбільшу кількість переглядів в інтернеті. Хтось достукався до глядацьких сердець завдяки емоціям, а хтось скористався креативністю й епатажем. Сьогодні ми згадаємо найяскравіших артистів за всі 10 років існування проєкту.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Лідер за результатами пошуку</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найбільшу кількість переглядів в інтернеті отримала переможниця 3 сезону «Х-фактор» Аїда Ніколайчук. Її чистий голос настільки вразив суддів під час кастингу, що вони запідозрили дівчину у використанні фонограми. Посприяв популярності співачки й американський продюсер Ештон Кутчер, який зробив репост із виступом Аїди в соцмережах.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Топ виступів «Х-фактор»: смішні й неймовірні моменти</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Серед кращих номерів музичного шоу можна побачити й такі відео, у яких спів іде на другий план. Ілона Купко не володіє голосом оперної діви, і все одно їй вдалося підкорити Антона Савлепова своїм виступом. Дівчина вийшла на сцену з піснею «Опа-опа», яку згодом викупила група «АГОНЬ». Так Ілона зі звичайної медсестри стала зіркою, а її пісня – хітом популярного колективу.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасник «Х-фактору» Володимир Герасименко зробив неможливе: відразу ж після кастингу потрапив на гала-концерт! Бджоляр за професією, Володя пише настільки кумедні й запальні тексти, що судді просто не могли втриматися від сміху.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Безперечною перлиною кращих виступів «Х-фактор» можна вважати епатажний номер групи Yurcash. Колектив вийшов на сцену в костюмах мушкетерів і зіграв кавер-версію пісні Britney Spears – Oops I did it again. Як це було, і чому у фронтмена групи Юрка Юрченка стався конфлікт із Дмитром Шуровим? Дивіться в 4 спецвипуску «Х-фактор» від 25.01.2020!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили добірку з найкрасивішими чоловіками проєкту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/specvypusk-3/ot-devida-akselroda-do-georgiya-kolduna-samye-krasivye-muzhchiny-kh-faktor">«Х-фактор» 3 спецвипуск</a>.</span></p>

Топ виступів Х-фактор: від Аїди Ніколайчук до українського султана

Всі випуски | Сезон 10

Топ виступів Х-фактор: від Аїди Ніколайчук до українського султана


Дивіться найкращі виступи «Х-фактор» у 4 спецвипуску від 25.01.2020 на сайті «Телепортал»! Ці номери набрали найбільшу кількість переглядів в інтернеті. Хтось достукався до глядацьких сердець завдяки емоціям, а хтось скористався креативністю й епатажем. Сьогодні ми згадаємо найяскравіших артистів за всі 10 років існування проєкту.

 

Лідер за результатами пошуку

Найбільшу кількість переглядів в інтернеті отримала переможниця 3 сезону «Х-фактор» Аїда Ніколайчук. Її чистий голос настільки вразив суддів під час кастингу, що вони запідозрили дівчину у використанні фонограми. Посприяв популярності співачки й американський продюсер Ештон Кутчер, який зробив репост із виступом Аїди в соцмережах.

 

Топ виступів «Х-фактор»: смішні й неймовірні моменти

Серед кращих номерів музичного шоу можна побачити й такі відео, у яких спів іде на другий план. Ілона Купко не володіє голосом оперної діви, і все одно їй вдалося підкорити Антона Савлепова своїм виступом. Дівчина вийшла на сцену з піснею «Опа-опа», яку згодом викупила група «АГОНЬ». Так Ілона зі звичайної медсестри стала зіркою, а її пісня – хітом популярного колективу.

Учасник «Х-фактору» Володимир Герасименко зробив неможливе: відразу ж після кастингу потрапив на гала-концерт! Бджоляр за професією, Володя пише настільки кумедні й запальні тексти, що судді просто не могли втриматися від сміху.

Безперечною перлиною кращих виступів «Х-фактор» можна вважати епатажний номер групи Yurcash. Колектив вийшов на сцену в костюмах мушкетерів і зіграв кавер-версію пісні Britney Spears – Oops I did it again. Як це було, і чому у фронтмена групи Юрка Юрченка стався конфлікт із Дмитром Шуровим? Дивіться в 4 спецвипуску «Х-фактор» від 25.01.2020!

Якщо ви пропустили добірку з найкрасивішими чоловіками проєкту, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 3 спецвипуск.