Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Перший кастинг: гості з 90-х і двійник Вакарчука
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться повне відео <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 1 випуск від 14.09.2019 просто зараз на сайті «Телепортал»! Наймасштабніше музичне шоу країни святкує ювілей, і ми приєднуємося до нього. Хто сьогодні отримає чотири заповітних «так»?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 1 випуску «Х-фактор 2019» на вас чекають старі знайомі і нові обличчя</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нова суддя музичного шоу – епатажна співачка <a href="https://teleportal.ua/person/olga-polyakova">Ольга Полякова</a> – відкрила концертну програму піснею «Звонила». Вона ефектно з'явилася на сцені, красиво полежала на суддівському столі, і тільки після цього зайняла своє крісло.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Крім неї до суддівського складу приєднався і добре знайомий фанатам шоу Ігор Кондратюк. Не забувайте: в ювілейному сезоні на вас чекає чудова нагода побачити всіх!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>На кастингу «Х-фактор» ви почуєте нові голоси і приголомшливі історії учасників</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На сцену виходять абсолютно різні люди. Багато хто з них далекі від музики. Серед претендентів ви побачите таксиста з Одеси, майора поліції і маму трьох дітей за сумісництвом, і навіть... няню дітей Ольги Полякової!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У перервах між піснями в 1 випуску «Х-фактор 2019» учасників підтримувала нова ведуча проєкту <a href="https://teleportal.ua/person/dasha-tregubova">Даша Трегубова</a>. Багато хто приїхав здалеку і сильно хвилювався перед виступом. Довше за всіх до Харкова добиралася Denise Faro – італійка з США. Дівчина ні слова не розуміє українською, але любить нові виклики. Одного разу вона вже виграла пісенне шоу в Мексиці, не знаючи місцевої мови. Так чому б не спробувати свої сили в Україні?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>На кастингу «Х-фактор» на вас чекають старі знайомі</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Маша Метельська вже виходила на сцену проекту в складі групи «Інжир». А колектив «Степ» примчав просто з 90-х. Хлопці викликали у всіх напад ностальгії і по-справжньому запалили танцпол. Танцювали всі – і глядачі, і судді. Навіть Андрій Данилко вперше за всі сезони проєкту встав зі суддівського крісла!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть перший кастинг улюбленого музичного шоу – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 1 випуск від 14.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p>

Перший кастинг: гості з 90-х і двійник Вакарчука

Всі випуски | Сезон 10

Перший кастинг: гості з 90-х і двійник Вакарчука

Дивіться повне відео «Х-фактор» 10 сезон 1 випуск від 14.09.2019 просто зараз на сайті «Телепортал»! Наймасштабніше музичне шоу країни святкує ювілей, і ми приєднуємося до нього. Хто сьогодні отримає чотири заповітних «так»?

У 1 випуску «Х-фактор 2019» на вас чекають старі знайомі і нові обличчя

Нова суддя музичного шоу – епатажна співачка Ольга Полякова – відкрила концертну програму піснею «Звонила». Вона ефектно з'явилася на сцені, красиво полежала на суддівському столі, і тільки після цього зайняла своє крісло.

Крім неї до суддівського складу приєднався і добре знайомий фанатам шоу Ігор Кондратюк. Не забувайте: в ювілейному сезоні на вас чекає чудова нагода побачити всіх!

На кастингу «Х-фактор» ви почуєте нові голоси і приголомшливі історії учасників

На сцену виходять абсолютно різні люди. Багато хто з них далекі від музики. Серед претендентів ви побачите таксиста з Одеси, майора поліції і маму трьох дітей за сумісництвом, і навіть... няню дітей Ольги Полякової!

У перервах між піснями в 1 випуску «Х-фактор 2019» учасників підтримувала нова ведуча проєкту Даша Трегубова. Багато хто приїхав здалеку і сильно хвилювався перед виступом. Довше за всіх до Харкова добиралася Denise Faro – італійка з США. Дівчина ні слова не розуміє українською, але любить нові виклики. Одного разу вона вже виграла пісенне шоу в Мексиці, не знаючи місцевої мови. Так чому б не спробувати свої сили в Україні?

На кастингу «Х-фактор» на вас чекають старі знайомі

Маша Метельська вже виходила на сцену проекту в складі групи «Інжир». А колектив «Степ» примчав просто з 90-х. Хлопці викликали у всіх напад ностальгії і по-справжньому запалили танцпол. Танцювали всі – і глядачі, і судді. Навіть Андрій Данилко вперше за всі сезони проєкту встав зі суддівського крісла!

Не пропустіть перший кастинг улюбленого музичного шоу – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 1 випуск від 14.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!