Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Третій тренувальний табір: 12 стільців долі
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цього тижня на вас чекає останній доленосний тренувальний табір – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 11 випуск від 23.11.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після попереднього етапу велика частина учасників поїхала додому. Залишилося 24 людини, яких розподілили за традиційними категоріями:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>хлопці;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>дівчата:</span></li><li style="text-align: justify;"><span>30+;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>гурти.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Для суддів це дуже важливий етап, адже тепер кожен із них стане наставником команди. Оля Полякова з самого початку «Х-фактор 2019» мріяла стати ментором категорії «30+», а Настя Каменських хотіла би цього року попрацювати з хлопцями. При цьому всі судді визнають: в ювілейному сезоні дуже багато талановитих дівчат. Кому яка категорія дістанеться? І чому Андрій Данилко виступає проти звичного розподілу учасників? Дізнайтеся просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 11 випуску «Х-фактор 10» на виконавців чекали 12 стільців долі</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні в кожній категорії залишиться по три виконавця. На сцені поставлять три стільці, які займуть ті щасливчики, які потраплять у прямі ефіри. Однак їм не можна розслаблятися до самого кінця: кожен наставник має право змінити своє рішення і посадити на «стілець долі» іншу людину.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Судді будуть гаряче сперечатися, а <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-danilko">Андрій Данилко</a> спробує зламати звичну систему. Що з цього вийде? Які учасники і під чиїм керівництвом виступатимуть на етапі прямих ефірів? Дізнайтеся в 11 випуску «Х-фактор 2019»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цього року буде дуже важко вирішити, кого з співаків залишити, а кого – відправити додому, адже в ювілейному сезоні зібралися дійсно сильні учасники, особливо в категорії «Дівчата». Юлія Бордунова вразила всіх своєю силою і щирістю ще під час кастингу. Ця фантастична жінка не здається перед труднощами, саме тому вона хотіла би потрапити в категорію до Андрія Данилка, який сказав їй «ні». Маші Сур всього 14 років, але вона нітрохи не поступається своїм дорослим «колегам по категорії». Хто ж із них залишиться на проекті? Останній тренувальний табір вирішить долю учасників. Дивіться «Х-фактор» 10 сезон 11 випуск від 23.11.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-10">«Х-фактор» 10 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Третій тренувальний табір: 12 стільців долі

Всі випуски | Сезон 10

Третій тренувальний табір: 12 стільців долі


Цього тижня на вас чекає останній доленосний тренувальний табір – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 11 випуск від 23.11.2019!

Після попереднього етапу велика частина учасників поїхала додому. Залишилося 24 людини, яких розподілили за традиційними категоріями:

  • хлопці;
  • дівчата:
  • 30+;
  • гурти.

Для суддів це дуже важливий етап, адже тепер кожен із них стане наставником команди. Оля Полякова з самого початку «Х-фактор 2019» мріяла стати ментором категорії «30+», а Настя Каменських хотіла би цього року попрацювати з хлопцями. При цьому всі судді визнають: в ювілейному сезоні дуже багато талановитих дівчат. Кому яка категорія дістанеться? І чому Андрій Данилко виступає проти звичного розподілу учасників? Дізнайтеся просто зараз!

 

У 11 випуску «Х-фактор 10» на виконавців чекали 12 стільців долі

Сьогодні в кожній категорії залишиться по три виконавця. На сцені поставлять три стільці, які займуть ті щасливчики, які потраплять у прямі ефіри. Однак їм не можна розслаблятися до самого кінця: кожен наставник має право змінити своє рішення і посадити на «стілець долі» іншу людину.

Судді будуть гаряче сперечатися, а Андрій Данилко спробує зламати звичну систему. Що з цього вийде? Які учасники і під чиїм керівництвом виступатимуть на етапі прямих ефірів? Дізнайтеся в 11 випуску «Х-фактор 2019»!

Цього року буде дуже важко вирішити, кого з співаків залишити, а кого – відправити додому, адже в ювілейному сезоні зібралися дійсно сильні учасники, особливо в категорії «Дівчата». Юлія Бордунова вразила всіх своєю силою і щирістю ще під час кастингу. Ця фантастична жінка не здається перед труднощами, саме тому вона хотіла би потрапити в категорію до Андрія Данилка, який сказав їй «ні». Маші Сур всього 14 років, але вона нітрохи не поступається своїм дорослим «колегам по категорії». Хто ж із них залишиться на проекті? Останній тренувальний табір вирішить долю учасників. Дивіться «Х-фактор» 10 сезон 11 випуск від 23.11.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться «Х-фактор» 10 сезон 10 випуск.