Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перший прямий ефір: Х-фактор залишився без Андрія Данилка?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Настав час довгоочікуваного першого прямого ефіру – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 12 випуск від 30.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Відхід Андрія Данилка і подальша доля учасників</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто ж залишився на проєкті? Третій тренувальний табір закінчився напруженою нотою. Категорія «Гурти» так і не потрапила на прослуховування, адже колективи в останній момент залишилися без наставника! <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-danilko">Андрій Данилко</a> несподівано оголосив про свій відхід з проєкту, так і не відібравши учасників на прямі ефіри «Х-фактор 10». Невже це остаточне рішення Андрія Михайловича, і головний музичний проект країни залишиться без четвертого судді напередодні прямих ефірів?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Для категорії «Гурти» рішення наставника не віщує нічого доброго. Що ж тепер з ними буде? Колективи залишаться самі по собі, або ж їм підберуть нового ментора? Учасники «Х-фактор 2019» губляться в здогадах. У розмовах постійно звучать імена Алессандро Сафіни, Дмитра Шурова й Олега Винника – розгублені співаки намагаються зрозуміти, хто може замінити наставника в цей вирішальний момент. Ніхто не хоче вірити в те, що відхід судді – це по-справжньому. Що ж буде з гуртами? Чи передумає Андрій Данилко? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Х-фактор» 10 випуск 12.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Мрії Насті Каменських і Олі Полякової здійснилися</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Обидві наставниці отримали саме ті категорії, на які вони націлилися з самого початку. NK в цьому році буде працювати з хлопцями, а <a href="https://teleportal.ua/person/olga-polyakova">Ольга Полякова</a> – з учасниками старше тридцяти. Ігорю Кондратюку дісталися дівчата.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перший прямий ефір «Х-фактор» 10 присвячений суперхітам. Учасники вже переспівали безліч відомих композицій на етапі тренувального табору – так чому б не продовжити розпочате? З популярними піснями є одна складність: потрібно не тільки добре заспівати, а й зберегти свою індивідуальність.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто покине проект після першого прямого ефіру? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 12 випуск від 30.11.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили шокуюче рішення Андрія Данилка в третьому тренувальному таборі, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-11">«Х-фактор» 10 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Перший прямий ефір: Х-фактор залишився без Андрія Данилка?

Всі випуски | Сезон 10

Перший прямий ефір: Х-фактор залишився без Андрія Данилка?


Настав час довгоочікуваного першого прямого ефіру – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 12 випуск від 30.11.2019 на сайті «Телепортал»!

 

Відхід Андрія Данилка і подальша доля учасників

Хто ж залишився на проєкті? Третій тренувальний табір закінчився напруженою нотою. Категорія «Гурти» так і не потрапила на прослуховування, адже колективи в останній момент залишилися без наставника! Андрій Данилко несподівано оголосив про свій відхід з проєкту, так і не відібравши учасників на прямі ефіри «Х-фактор 10». Невже це остаточне рішення Андрія Михайловича, і головний музичний проект країни залишиться без четвертого судді напередодні прямих ефірів?

Для категорії «Гурти» рішення наставника не віщує нічого доброго. Що ж тепер з ними буде? Колективи залишаться самі по собі, або ж їм підберуть нового ментора? Учасники «Х-фактор 2019» губляться в здогадах. У розмовах постійно звучать імена Алессандро Сафіни, Дмитра Шурова й Олега Винника – розгублені співаки намагаються зрозуміти, хто може замінити наставника в цей вирішальний момент. Ніхто не хоче вірити в те, що відхід судді – це по-справжньому. Що ж буде з гуртами? Чи передумає Андрій Данилко? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Х-фактор» 10 випуск 12.

 

Мрії Насті Каменських і Олі Полякової здійснилися

Обидві наставниці отримали саме ті категорії, на які вони націлилися з самого початку. NK в цьому році буде працювати з хлопцями, а Ольга Полякова – з учасниками старше тридцяти. Ігорю Кондратюку дісталися дівчата.

Перший прямий ефір «Х-фактор» 10 присвячений суперхітам. Учасники вже переспівали безліч відомих композицій на етапі тренувального табору – так чому б не продовжити розпочате? З популярними піснями є одна складність: потрібно не тільки добре заспівати, а й зберегти свою індивідуальність.

Хто покине проект після першого прямого ефіру? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 12 випуск від 30.11.2019!

Якщо ви пропустили шокуюче рішення Андрія Данилка в третьому тренувальному таборі, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 11 випуск.