Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто потрапить до суперфіналу ювілейного Х-фактор 10?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пристрасті розпалюються! Дивіться четвертий прямий ефір ювілейного <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 15 випуск від 21.12.2019 – дивіться онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Три прямих ефіри позаду. Найсильніші учасники з гордо піднятою головою вийшли на фінішну пряму. У минулому випуску вони співали хіти з відомих фільмів, а потім билися за місце у фіналі. Після кіновечора з дистанції зійшли група ROMAX і учасниця категорії «30+» Анна Іваниця. Маші Стопник вдалося залишитися в проекті завдяки переконливому виконанню пісні за життя. Чи зможе співачка врахувати попередні помилки і потрапити в суперфінал? Дізнайтеся в 15 випуску «Х-фактор» 10!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ігор Кондратюк свято вірить у перемогу своїх дівчат</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На даний момент у наставника категорії «Дівчата» єдиного залишилося дві учасниці. У фіналі «Х-фактор» 10 його команду представляють Еліна Іващенко і Марія Стопник. Заради перемоги співачки і приміряли на себе незвичайні образи, і танцювали, і працювали над своїм репертуаром. Чи стане одна з них переможницею «Х-фактор» 2019?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дві дівчини vs два хлопця</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після третього прямого ефіру не залишилося жодного представника категорії «Колективи». З хлопців залишився тільки Антон Вельбой, який ефір за ефіром підкорює глядачів своєю харизмою. Команду Ольги Полякової в фіналі «Х-фактор» 10 представить колишній ведучий шоу СТБ «Феномен» Георгій Колдун, який за час участі в проекті показав себе прекрасним співаком.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>І, звичайно ж, в фіналі ювілейного сезону вас чекають зіркові гості та несподівані сюрпризи! Ще більш грандіозні номери і яскраві костюми, ще більше емоцій та вражень! Фіналістам доведеться добре попрацювати, щоб виступи в 15 випуску «Х-фактор 2019» пройшли ідеально. Дізнайтеся імена суперфіналістів уже сьогодні! До великого гала-концерту залишився всього один крок і чотири учасники.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть найяскравіші події ювілейного сезону музичного шоу – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 15 випуск від 21.12.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням<a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-14"> «Х-фактор» 10 сезон 14 випуск</a>.</span></p>

Хто потрапить до суперфіналу ювілейного Х-фактор 10?

Всі випуски | Сезон 10

Хто потрапить до суперфіналу ювілейного Х-фактор 10?


Пристрасті розпалюються! Дивіться четвертий прямий ефір ювілейного «Х-фактор» 10 сезон 15 випуск від 21.12.2019 – дивіться онлайн на сайті «Телепортал»!

Три прямих ефіри позаду. Найсильніші учасники з гордо піднятою головою вийшли на фінішну пряму. У минулому випуску вони співали хіти з відомих фільмів, а потім билися за місце у фіналі. Після кіновечора з дистанції зійшли група ROMAX і учасниця категорії «30+» Анна Іваниця. Маші Стопник вдалося залишитися в проекті завдяки переконливому виконанню пісні за життя. Чи зможе співачка врахувати попередні помилки і потрапити в суперфінал? Дізнайтеся в 15 випуску «Х-фактор» 10!

 

Ігор Кондратюк свято вірить у перемогу своїх дівчат

На даний момент у наставника категорії «Дівчата» єдиного залишилося дві учасниці. У фіналі «Х-фактор» 10 його команду представляють Еліна Іващенко і Марія Стопник. Заради перемоги співачки і приміряли на себе незвичайні образи, і танцювали, і працювали над своїм репертуаром. Чи стане одна з них переможницею «Х-фактор» 2019?

 

Дві дівчини vs два хлопця

Після третього прямого ефіру не залишилося жодного представника категорії «Колективи». З хлопців залишився тільки Антон Вельбой, який ефір за ефіром підкорює глядачів своєю харизмою. Команду Ольги Полякової в фіналі «Х-фактор» 10 представить колишній ведучий шоу СТБ «Феномен» Георгій Колдун, який за час участі в проекті показав себе прекрасним співаком.

І, звичайно ж, в фіналі ювілейного сезону вас чекають зіркові гості та несподівані сюрпризи! Ще більш грандіозні номери і яскраві костюми, ще більше емоцій та вражень! Фіналістам доведеться добре попрацювати, щоб виступи в 15 випуску «Х-фактор 2019» пройшли ідеально. Дізнайтеся імена суперфіналістів уже сьогодні! До великого гала-концерту залишився всього один крок і чотири учасники.

Не пропустіть найяскравіші події ювілейного сезону музичного шоу – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 15 випуск від 21.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 14 випуск.