Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Другий кастинг: ельфійський ліс на сцені і український Курт Кобейн
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть виступи нових учасників – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 2 випуск від 21.09.2019 на сайті Teleportal.ua! Судді проєкту давно звикли до зворушливих історій і красивих очей виконавців-початківців. Їх так просто не зворушиш! Щоб потрапити до тренувального табору, потрібно показати чого ти вартий.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 2 випуску «Х-фактор 2019» до суддівського складу приєднався <a href="https://teleportal.ua/person/alessandro-safina">Алессандро Сафіна</a></span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть українці здивувати італійського оперного співака? Дізнайтеся просто зараз! Особливо важко доведеться Василю Кухарському. Для відбору він обрав пісню зі знаменитого мюзиклу Notre-Dame de Paris. Алессандро сам не раз співав Le temps des cathédrales – він прекрасно знає, наскільки це складна пісня. Чи вийде у Василя вразити італійського маестро? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Х-фактор 10» випуск 2.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Щороку на кастинги в Україні приїжджають гості із зарубіжжя</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хабішвілі Гио – грузин, але він уже багато років живе в Україні. Він хоче не тільки прославитися, а й знайти собі тут дружину. Хабішвілі вважає, що українські жінки – найкращі. Він так проникливо виконав пісню «Я хочу тебе бачити», що підкорив всю прекрасну половину глядацької зали. Чому тоді <a href="https://teleportal.ua/person/nastya-kamenskikh">Настя Каменських</a> припустила, що Гіо – маніяк? Що такого дивного було в його виступі? Дивіться прямо зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя Данилейко приїхала на кастинг «Х-фактор» з Китаю. Вона українка, але вже 8 років живе і працює в Шанхаї. Коли дівчина зізналася, що співає і танцює в кабаре, судді пожвавішали. Яку пісню обрала Катя?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Гурт «ЯРРА» перетворив сцену на казковий ліс</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ці учасники викликали справжній фурор серед глядачів! Музиканти вийшли на сцену в костюмах фентезійних персонажів. Українська народна пісня «Несе Галя воду» в їхньому виконанні прозвучала абсолютно по-новому. Пориньте в атмосферу ельфійського королівства – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 2 випуск від 21.09.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-1">«Х-фактор» 10 сезон 1 випуск</a>. </span></p>

Другий кастинг: ельфійський ліс на сцені і український Курт Кобейн

Всі випуски | Сезон 10

Другий кастинг: ельфійський ліс на сцені і український Курт Кобейн

Не пропустіть виступи нових учасників – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 2 випуск від 21.09.2019 на сайті Teleportal.ua! Судді проєкту давно звикли до зворушливих історій і красивих очей виконавців-початківців. Їх так просто не зворушиш! Щоб потрапити до тренувального табору, потрібно показати чого ти вартий.

 

У 2 випуску «Х-фактор 2019» до суддівського складу приєднався Алессандро Сафіна

Чи зможуть українці здивувати італійського оперного співака? Дізнайтеся просто зараз! Особливо важко доведеться Василю Кухарському. Для відбору він обрав пісню зі знаменитого мюзиклу Notre-Dame de Paris. Алессандро сам не раз співав Le temps des cathédrales – він прекрасно знає, наскільки це складна пісня. Чи вийде у Василя вразити італійського маестро? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Х-фактор 10» випуск 2.

 

Щороку на кастинги в Україні приїжджають гості із зарубіжжя

Хабішвілі Гио – грузин, але він уже багато років живе в Україні. Він хоче не тільки прославитися, а й знайти собі тут дружину. Хабішвілі вважає, що українські жінки – найкращі. Він так проникливо виконав пісню «Я хочу тебе бачити», що підкорив всю прекрасну половину глядацької зали. Чому тоді Настя Каменських припустила, що Гіо – маніяк? Що такого дивного було в його виступі? Дивіться прямо зараз!

Катя Данилейко приїхала на кастинг «Х-фактор» з Китаю. Вона українка, але вже 8 років живе і працює в Шанхаї. Коли дівчина зізналася, що співає і танцює в кабаре, судді пожвавішали. Яку пісню обрала Катя?

 

Гурт «ЯРРА» перетворив сцену на казковий ліс

Ці учасники викликали справжній фурор серед глядачів! Музиканти вийшли на сцену в костюмах фентезійних персонажів. Українська народна пісня «Несе Галя воду» в їхньому виконанні прозвучала абсолютно по-новому. Пориньте в атмосферу ельфійського королівства – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 2 випуск від 21.09.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 1 випуск