Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Третій кастинг: пісні про війну і масаж від Ольги Полякової
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 3 випуск від 28.09.2019 на сайті Teleportal.ua! Сьогодні одна з учасниць буде вчити суддів цілуватися і покаже особливу техніку під назвою «єнотик, який смокче». Ви почуєте зворушливу пісню про війну і познайомитеся зі справжнім самородком із села.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Коли Таня вийшла на сцену з муляжем голови людини, судді завмерли</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасниця кастингу «Х-фактор» озвучила таку пропозицію: якщо вона отримає чотири «так», то навчить всіх членів журі особливій техніці поцілунків. Таня охоче продемонструвала один із прийомів на голові, яку вона принесла з собою. Суддів однозначно зачарували таланти дівчини, але чи вміє вона ще й співати? Ніно Катамадзе не піддалася чарам Тані – гостя з Грузії попросила продемонструвати голос. Дивіться в шоу «Х-фактор» 10 випуск 3, чи вдалося «гуру поцілунків» здивувати суддів ще і вокалом!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сімнадцятирічна Дарія Краєвська заспівала авторську пісню про війну</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Для цієї ніжної дівчини війна – не просто слово. Її хлопець захищає Україну на Донбасі. Дарія хвилюється за коханого. Це її перші стосунки, емоції б'ють через край. Свої почуття і переживання дівчина висловила в пісні власного твору. Не пропустіть зворушливий виступ у шоу «Х-фактор 2019» випуск 3! Дізнайтеся, чи вийшло у Даші пройти в тренувальний табір.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ігор Грохоцький – не новачок на сцені</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Він уже вигравав у пісенному шоу одного разу. Доводилося Ігорю і стояти на величезній сцені, слухаючи, як йому підспівує стадіон. Він може гордо вважати себе вихованцем Святослава Вакарчука. Навіщо ж він тоді прийшов на «Х-фактор 2019»? Що ще йому потрібно довести собі і світу? Дізнайтеся подробиці його історії просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні судді придумали собі нові зменшувально-пестливі імена, Ніно Катамдзе пустилася в танок, а <a href="https://teleportal.ua/person/olga-polyakova">Ольга Полякова</a> спробувала підкупити Ігоря Кондратюка і Настю Каменських масажем. Не пропустіть виступи нових учасників – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 3 випуск від 28.09.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-2">«Х-фактор» 10 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

Третій кастинг: пісні про війну і масаж від Ольги Полякової

Всі випуски | Сезон 10

Третій кастинг: пісні про війну і масаж від Ольги Полякової


Дивіться «Х-фактор» 10 сезон 3 випуск від 28.09.2019 на сайті Teleportal.ua! Сьогодні одна з учасниць буде вчити суддів цілуватися і покаже особливу техніку під назвою «єнотик, який смокче». Ви почуєте зворушливу пісню про війну і познайомитеся зі справжнім самородком із села.

 

Коли Таня вийшла на сцену з муляжем голови людини, судді завмерли

Учасниця кастингу «Х-фактор» озвучила таку пропозицію: якщо вона отримає чотири «так», то навчить всіх членів журі особливій техніці поцілунків. Таня охоче продемонструвала один із прийомів на голові, яку вона принесла з собою. Суддів однозначно зачарували таланти дівчини, але чи вміє вона ще й співати? Ніно Катамадзе не піддалася чарам Тані – гостя з Грузії попросила продемонструвати голос. Дивіться в шоу «Х-фактор» 10 випуск 3, чи вдалося «гуру поцілунків» здивувати суддів ще і вокалом!

 

Сімнадцятирічна Дарія Краєвська заспівала авторську пісню про війну

Для цієї ніжної дівчини війна – не просто слово. Її хлопець захищає Україну на Донбасі. Дарія хвилюється за коханого. Це її перші стосунки, емоції б'ють через край. Свої почуття і переживання дівчина висловила в пісні власного твору. Не пропустіть зворушливий виступ у шоу «Х-фактор 2019» випуск 3! Дізнайтеся, чи вийшло у Даші пройти в тренувальний табір.

 

Ігор Грохоцький – не новачок на сцені

Він уже вигравав у пісенному шоу одного разу. Доводилося Ігорю і стояти на величезній сцені, слухаючи, як йому підспівує стадіон. Він може гордо вважати себе вихованцем Святослава Вакарчука. Навіщо ж він тоді прийшов на «Х-фактор 2019»? Що ще йому потрібно довести собі і світу? Дізнайтеся подробиці його історії просто зараз!

Сьогодні судді придумали собі нові зменшувально-пестливі імена, Ніно Катамдзе пустилася в танок, а Ольга Полякова спробувала підкупити Ігоря Кондратюка і Настю Каменських масажем. Не пропустіть виступи нових учасників – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 3 випуск від 28.09.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 2 випуск.