Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сьомий кастинг: цілющий розсіл і поява Віктора Павліка
<p style="text-align: justify;">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 7 випуск від 26.10.2019 здійснюються мрії. Хтось прийшов, щоб почати музичну кар'єру спочатку. А хтось просто хоче подолати страх сцени. Не пропустіть виступи нових учасників!</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>Нове життя разом з «Х-фактор 2019»</strong></p> <p style="text-align: justify;">Багато хто приходить на музичне шоу, щоб змінити своє життя раз і назавжди. Аліса познайомилася з продюсером, коли їй було 16 років. Цілий рік вони записували альбом, планували концерти і тури. Однак Аліса чомусь так і не досягла успіху. Після закінчення контракту дівчина перестала співпрацювати з продюсером. Він забрав усі пісні і залишив Алісу ні з чим. Вона прийшла на кастинг «Х-фактор», щоб зробити ще одну спробу почати музичну кар'єру.</p> <p style="text-align: justify;">Поліна Безносюк все життя соромилася своєї зовнішності. На її обличчі була велика родимка, яка бентежила дівчину. Жорстокі люди сміялися над нею. І навіть після того, як Поля зробила операцію, вона досі боїться виступати перед публікою. Чи зможе вона нарешті подолати свій страх і заспівати без сорому? Дивіться в 7 випуску «Х-фактор 10».</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>І в радості, і в горі</strong></p> <p style="text-align: justify;">Марина Тимофійчук хоче показати приклад всім жінкам, які страждають у стосунках. По молодості вона закохалася в хорошого, як їй здавалося, чоловіка. Марина з головою поринула в сім'ю і бізнес. Не встигла вона отямитись, як чоловік перетворився на деспота. Життя учасниці кастингу «Х-фактор 10» стала нестерпним. Вона відчувала себе птахом у золотій клітці. Від безвиході Марина почала пити. Останньою краплею став той день, коли чоловік підняв на неї руку...</p> <p style="text-align: justify;">І все-таки творчість не вмирає так просто. Весь цей час Марина продовжувала писати пісні. Це те, що об'єднує всіх учасників кастингу – в їхньому житті завжди присутня музика. Марина сідала за рояль навіть у найважчі часи свого життя. Учасники дуету «Razsoyl» раніше були парою. Навіть розлучившись, вони готові вийти на сцену разом. Не пропустіть унікальні історії людей, у чиїх життям завжди звучить мелодія, – дивіться «Х-фактор 10» випуск 7 від 26.10.2019 на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-6">«Х-фактор» 10 сезон 6 випуск</a>.</p>

Сьомий кастинг: цілющий розсіл і поява Віктора Павліка

Всі випуски | Сезон 10

Сьомий кастинг: цілющий розсіл і поява Віктора Павліка

У програмі «Х-фактор» 10 сезон 7 випуск від 26.10.2019 здійснюються мрії. Хтось прийшов, щоб почати музичну кар'єру спочатку. А хтось просто хоче подолати страх сцени. Не пропустіть виступи нових учасників!

 

Нове життя разом з «Х-фактор 2019»

Багато хто приходить на музичне шоу, щоб змінити своє життя раз і назавжди. Аліса познайомилася з продюсером, коли їй було 16 років. Цілий рік вони записували альбом, планували концерти і тури. Однак Аліса чомусь так і не досягла успіху. Після закінчення контракту дівчина перестала співпрацювати з продюсером. Він забрав усі пісні і залишив Алісу ні з чим. Вона прийшла на кастинг «Х-фактор», щоб зробити ще одну спробу почати музичну кар'єру.

Поліна Безносюк все життя соромилася своєї зовнішності. На її обличчі була велика родимка, яка бентежила дівчину. Жорстокі люди сміялися над нею. І навіть після того, як Поля зробила операцію, вона досі боїться виступати перед публікою. Чи зможе вона нарешті подолати свій страх і заспівати без сорому? Дивіться в 7 випуску «Х-фактор 10».

 

І в радості, і в горі

Марина Тимофійчук хоче показати приклад всім жінкам, які страждають у стосунках. По молодості вона закохалася в хорошого, як їй здавалося, чоловіка. Марина з головою поринула в сім'ю і бізнес. Не встигла вона отямитись, як чоловік перетворився на деспота. Життя учасниці кастингу «Х-фактор 10» стала нестерпним. Вона відчувала себе птахом у золотій клітці. Від безвиході Марина почала пити. Останньою краплею став той день, коли чоловік підняв на неї руку...

І все-таки творчість не вмирає так просто. Весь цей час Марина продовжувала писати пісні. Це те, що об'єднує всіх учасників кастингу – в їхньому житті завжди присутня музика. Марина сідала за рояль навіть у найважчі часи свого життя. Учасники дуету «Razsoyl» раніше були парою. Навіть розлучившись, вони готові вийти на сцену разом. Не пропустіть унікальні історії людей, у чиїх життям завжди звучить мелодія, – дивіться «Х-фактор 10» випуск 7 від 26.10.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 6 випуск.