Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Восьмий кастинг: словесна психоделія і ледігагізм
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть восьмий кастинг улюбленого музичного шоу – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 8 випуск від 02.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дмитро Шуров дізнається кілька нових термінів</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що таке вернакулярний поп і ледігагізм? Розширюйте свій словниковий запас разом із суддями «Х-фактор 2019»! <a href="https://teleportal.ua/person/olga-polyakova">Ольга Полякова</a> розповість про те, наскільки важливий імідж і особливі аксесуари для нестандартних поп-виконавців.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Представницею «ледігагізма» на цьому кастингу буде загадкова співачка під псевдонімом Shain Lee. Вона не розкриває інформацію про своє ім'я, вік і рід діяльності. Судді навіть не зможуть толком розгледіти її обличчя, адже учасниця завжди виступає у величезних окулярах-гоглах. Особливість цього аксесуару полягає в тому, що він трохи спотворює реальність. Shain Lee стверджує, що гогли переносять її в інший світ, хоча виступати в них не дуже зручно – такі окуляри важать близько 2.5 кг! Не пропустіть виступ незвичайної співачки в шоу «Х-фактор» 10 сезон 8 випуск.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>На кастинги приходять люди найрізноманітніших професій</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Назару Корняку 26 років, він народився в селі. Хлопець вміє пасти і доїти корів, копати картоплю і косити. Чи може людина з таким набором умінь виявитися відмінним співаком? 10 років шоу «Х-фактор» довели: можливо все. Потрібно тільки трохи природного таланту і величезна кількість праці.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Життя Жені теж ніяк не пов'язане з музикою. У звичайному житті хлопець займається демонтажем будівель. Він жартома називає себе людиною-кувалдою, адже його робота – ламати стіни! На восьмий кастинг «Х-фактор 10» Женя прийшов за мрією.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть виступи тих, хто женеться за своїм щастям! Зірки 90-х, молоді матусі, школярі та студенти – на восьмому кастингу будуть всі. Чи можна повернутися на велику сцену після двох декретів і довгої роботи на бек-вокалі? Чи можливо вирватися з тіні власної матері, якщо вона – всесвітньо відома оперна співачка? Дивіться у програмі «Х-фактор» 10 сезон 8 випуск від 02.11.2019 онлайн!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-7">«Х-фактор» 10 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

Восьмий кастинг: словесна психоделія і ледігагізм

Всі випуски | Сезон 10

Восьмий кастинг: словесна психоделія і ледігагізм

Не пропустіть восьмий кастинг улюбленого музичного шоу – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 8 випуск від 02.11.2019 на сайті «Телепортал»!

 

Дмитро Шуров дізнається кілька нових термінів

Що таке вернакулярний поп і ледігагізм? Розширюйте свій словниковий запас разом із суддями «Х-фактор 2019»! Ольга Полякова розповість про те, наскільки важливий імідж і особливі аксесуари для нестандартних поп-виконавців.

Представницею «ледігагізма» на цьому кастингу буде загадкова співачка під псевдонімом Shain Lee. Вона не розкриває інформацію про своє ім'я, вік і рід діяльності. Судді навіть не зможуть толком розгледіти її обличчя, адже учасниця завжди виступає у величезних окулярах-гоглах. Особливість цього аксесуару полягає в тому, що він трохи спотворює реальність. Shain Lee стверджує, що гогли переносять її в інший світ, хоча виступати в них не дуже зручно – такі окуляри важать близько 2.5 кг! Не пропустіть виступ незвичайної співачки в шоу «Х-фактор» 10 сезон 8 випуск.

 

На кастинги приходять люди найрізноманітніших професій

Назару Корняку 26 років, він народився в селі. Хлопець вміє пасти і доїти корів, копати картоплю і косити. Чи може людина з таким набором умінь виявитися відмінним співаком? 10 років шоу «Х-фактор» довели: можливо все. Потрібно тільки трохи природного таланту і величезна кількість праці.

Життя Жені теж ніяк не пов'язане з музикою. У звичайному житті хлопець займається демонтажем будівель. Він жартома називає себе людиною-кувалдою, адже його робота – ламати стіни! На восьмий кастинг «Х-фактор 10» Женя прийшов за мрією.

Не пропустіть виступи тих, хто женеться за своїм щастям! Зірки 90-х, молоді матусі, школярі та студенти – на восьмому кастингу будуть всі. Чи можна повернутися на велику сцену після двох декретів і довгої роботи на бек-вокалі? Чи можливо вирватися з тіні власної матері, якщо вона – всесвітньо відома оперна співачка? Дивіться у програмі «Х-фактор» 10 сезон 8 випуск від 02.11.2019 онлайн!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 7 випуск.