Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тренувальний табір: пісні за ширмою і випробування роялем
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Не пропустіть перші змагання тренувального табору – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> 9 випуск від 09.11.2019 на сайті «Телепортал»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Ювілейний сезон принесе багато сюрпризів і глядачам, і самим учасникам, адже творці шоу відійшли від звичних шаблонів. не буде улюблених багатьма баттлів, зате на вас чекають нові цікаві конкурси, які сповна розкриють талант кожного зі співаків!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>У 9 випуску «Х-фактор 10» конкурсанти знову проходили через жорсткий відбір</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Хтось може подумати, що кастинг – це найскладніше. Насправді в тренувальному таборі труднощі тільки починаються! Мало мати здібності від природи, потрібно ще постійно працювати над собою, щоб досягти хоч якихось успіхів у шоу-бізнесі. Не пропустіть перші кроки починаючих артистів вгору по кар'єрних сходах – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 9 випуск онлайн!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Суддям знову довелося робити непростий вибір</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Відбірковий етап конкурсу проходив наосліп. На сцену поставили ширми, так що в учасників не залишилося жодного шансу зачарувати членів журі своєю зовнішністю або харизмою. В таких умовах їхня єдина зброя – це голос. Адже навіть найбільш неупереджені судді можуть відволіктися на гарну посмішку і блиск ентузіазму в очах. У тренувальному таборі всі рівні – переконайтеся в цьому самі в шоу «Х-фактор 2019».</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Тільки найсильніші виконавці вийдуть на сцену вдруге</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У них знову не буде переваг яскравої вистави, яка здатна відволікти від слабкостей у виступі. Умови максимально аскетичні: тільки співак, рояль і журі.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Хто зможе виступити гідно, незважаючи на обмеження? А кого, можливо, зламають труднощі тренувального табору? Не пропустіть все найцікавіше, адже спекотна музична битва тільки починається! Дивіться «Х-фактор» 10 сезон 9 випуск від 09.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10/vypusk-8">«Х-фактор» 10 сезон 8 випуск</a>.</p>

Тренувальний табір: пісні за ширмою і випробування роялем

Всі випуски | Сезон 10

Тренувальний табір: пісні за ширмою і випробування роялем

Не пропустіть перші змагання тренувального табору – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 9 випуск від 09.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Ювілейний сезон принесе багато сюрпризів і глядачам, і самим учасникам, адже творці шоу відійшли від звичних шаблонів. не буде улюблених багатьма баттлів, зате на вас чекають нові цікаві конкурси, які сповна розкриють талант кожного зі співаків!

 

У 9 випуску «Х-фактор 10» конкурсанти знову проходили через жорсткий відбір

Хтось може подумати, що кастинг – це найскладніше. Насправді в тренувальному таборі труднощі тільки починаються! Мало мати здібності від природи, потрібно ще постійно працювати над собою, щоб досягти хоч якихось успіхів у шоу-бізнесі. Не пропустіть перші кроки починаючих артистів вгору по кар'єрних сходах – дивіться «Х-фактор» 10 сезон 9 випуск онлайн!

 

Суддям знову довелося робити непростий вибір

Відбірковий етап конкурсу проходив наосліп. На сцену поставили ширми, так що в учасників не залишилося жодного шансу зачарувати членів журі своєю зовнішністю або харизмою. В таких умовах їхня єдина зброя – це голос. Адже навіть найбільш неупереджені судді можуть відволіктися на гарну посмішку і блиск ентузіазму в очах. У тренувальному таборі всі рівні – переконайтеся в цьому самі в шоу «Х-фактор 2019».

 

Тільки найсильніші виконавці вийдуть на сцену вдруге

У них знову не буде переваг яскравої вистави, яка здатна відволікти від слабкостей у виступі. Умови максимально аскетичні: тільки співак, рояль і журі.

Хто зможе виступити гідно, незважаючи на обмеження? А кого, можливо, зламають труднощі тренувального табору? Не пропустіть все найцікавіше, адже спекотна музична битва тільки починається! Дивіться «Х-фактор» 10 сезон 9 випуск від 09.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Х-фактор» 10 сезон 8 випуск.