Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг в Одесі: співаючий боксер і солодощі для радості
<p><strong>В Одесі пройшли перші кастинги шоу Х-фактор 9 сезон. Цього разу прозвучали такі пісні як It's My Life Бон Джові, «Ніно» Олега Винника та «Я не твоя війна» Наргіз.</strong> Деякі виконавці обрали складний шлях і виконали свої авторські пісні. Оцінювали їх Андрій Данилко, Олег Винник, Настя Каменських та Дмитро Шуров. Учасникам кастингу Х-фактор 9 довелося зіткнутися зі складним випробуванням: заспівати для суддів і отримати від них заповітні «так».</p><p>У Х-фактор 9 випуск 1 вуличні музиканти Magna вперше зіграли в новому складі. В одеському кастингу спробували свої сили учасники інших музичних шоу і навіть гості з-за кордону. Наприклад, Катя Бехеу приїхала з Румунії, щоб виступити на сцені рідної країни.</p><p><strong>Учасники Х-фактор 9 сезон 1 випуск показали свої таланти не тільки в музиці.</strong> Наприклад, один з виконавців привіз на кастинг Х-фактор 2018... солодощі власного виробництва, адже він - не тільки співак, а й умілий кондитер. У конкурсі взяв участь люблячий батько, який заспівав для своєї коханої та доньки, а також молодий одеський гурт Дюк Тайм.</p><p>А ось Борі і Кості з групи «Одеський жаргон» сцена кастингу Х-фактор 9 сезон не така вже страшна, адже їм доводилося виступати навіть у в'язниці... Які ще незвичайні музиканти ризикнули заспівати для суворих суддів? Дивіться Х-фактор 9 сезон 1 випуск онлайн!</p><p>Учасники передачі Х-фактор 9 випуск 1 пройшли через вогонь та воду, щоб їх почули. Вони вистояли у величезній черзі, нервували і недосипали, тільки щоб взяти номерок, вийти на сцену самого музичного проекту країни і спробувати вразити глядачів. Тільки 12 людей зможуть пройти через кастинги і потрапити в тренувальний табір. Виконавці змагатимуться за право отримати допомогу від телеканалу, в яку входить запис пісні і кліпу. Кожен учасник має шанс отримати свою аудиторію і стати зіркою. Хто з них зможе потрапити в світ шоу-бізнесу? Дивіться онлайн Х-фактор 9 сезон!</p>

Кастинг в Одесі: співаючий боксер і солодощі для радості

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг в Одесі: співаючий боксер і солодощі для радості

В Одесі пройшли перші кастинги шоу Х-фактор 9 сезон. Цього разу прозвучали такі пісні як It's My Life Бон Джові, «Ніно» Олега Винника та «Я не твоя війна» Наргіз. Деякі виконавці обрали складний шлях і виконали свої авторські пісні. Оцінювали їх Андрій Данилко, Олег Винник, Настя Каменських та Дмитро Шуров. Учасникам кастингу Х-фактор 9 довелося зіткнутися зі складним випробуванням: заспівати для суддів і отримати від них заповітні «так».

У Х-фактор 9 випуск 1 вуличні музиканти Magna вперше зіграли в новому складі. В одеському кастингу спробували свої сили учасники інших музичних шоу і навіть гості з-за кордону. Наприклад, Катя Бехеу приїхала з Румунії, щоб виступити на сцені рідної країни.

Учасники Х-фактор 9 сезон 1 випуск показали свої таланти не тільки в музиці. Наприклад, один з виконавців привіз на кастинг Х-фактор 2018... солодощі власного виробництва, адже він - не тільки співак, а й умілий кондитер. У конкурсі взяв участь люблячий батько, який заспівав для своєї коханої та доньки, а також молодий одеський гурт Дюк Тайм.

А ось Борі і Кості з групи «Одеський жаргон» сцена кастингу Х-фактор 9 сезон не така вже страшна, адже їм доводилося виступати навіть у в'язниці... Які ще незвичайні музиканти ризикнули заспівати для суворих суддів? Дивіться Х-фактор 9 сезон 1 випуск онлайн!

Учасники передачі Х-фактор 9 випуск 1 пройшли через вогонь та воду, щоб їх почули. Вони вистояли у величезній черзі, нервували і недосипали, тільки щоб взяти номерок, вийти на сцену самого музичного проекту країни і спробувати вразити глядачів. Тільки 12 людей зможуть пройти через кастинги і потрапити в тренувальний табір. Виконавці змагатимуться за право отримати допомогу від телеканалу, в яку входить запис пісні і кліпу. Кожен учасник має шанс отримати свою аудиторію і стати зіркою. Хто з них зможе потрапити в світ шоу-бізнесу? Дивіться онлайн Х-фактор 9 сезон!