Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Додатковий кастинг у Києві: привіт з 90-х і скандали на замовлення
<p><strong>Останній кастинг Х-фактор у цьому році пройшов із розмахом - зі скандалами, циганами і легким нальотом 90-х. Не пропустіть!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 10 від 03.11.2018 пролунав голос української Покахонтас і незвичайний кавер на пісню Олега Винника «Молода вовчиця».</p><p>Валентина Лонська - не новачок у музиці. Вона озвучує пісні в мультфільмах, співає для реклам і на дитячих каналах. Валя хоче спробувати себе на великій сцені. Дивіться її виступ у шоу Х-фактор 2018 випуск 10.</p><p>Яна теж уже отримала певну популярність. Одного разу виклала запис пісні на своєму каналі в Youtube і почала стрімко збирати перегляди. Вона робила кавер-версії на пісні багатьох відомих виконавців, у тому числі Дмитра Шурова та Олега Винника. Примітно, що відео дівчини оцінила навіть дружина Піанобоя. Для шоу Х-фактор 9 сезон Яна, відома як Jerry Hеil, підготувала вражаючий кавер відразу на кілька пісень Олега Винника. Приготуйтеся почути чудове виконання талановитої юної виконавиці на проекті Х-фактор 2018 випуск 10.</p><p>Учасниця шоу Х-фактор 2018 Анжеліка на своєму прикладі показала, що смертельна хвороба - це не вирок, це - шанс на нове життя. Перемігши рак, вона вирішила виконати свою мрію і заспівати на великій сцені. Не пропустіть емоційне виконання сильної жінки в шоу Х-фактор 9 сезон 10 випуск!</p><p>Сергій вважає, що найголовніше - не зовнішність, а натиск. Він протестує проти стереотипного суспільства і хоче довести, що таких як він - лисих, товстих, із горбатим носом - теж беруть у шоу-бізнес. Сергій навіть запропонував поскандалити з самим Андрієм Данилко! Не пропустіть напористого учасника шоу Х-фактор 2018.</p><p>Останній кастинг шоу Х-фактор 9 сезон запам'ятався поверненням зірки 90-х - El Кравчук повертається на сцену! Співак хоче зруйнувати старі уявлення про себе і постати перед слухачами в новому світлі. Не пропустіть повернення старих друзів в шоу Х-фактор 9 сезон 10 випуск від 03.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 9</a></p>

Додатковий кастинг у Києві: привіт з 90-х і скандали на замовлення

Всі випуски | Сезон 9

Додатковий кастинг у Києві: привіт з 90-х і скандали на замовлення

Останній кастинг Х-фактор у цьому році пройшов із розмахом - зі скандалами, циганами і легким нальотом 90-х. Не пропустіть!

У шоу Х-фактор 9 сезон випуск 10 від 03.11.2018 пролунав голос української Покахонтас і незвичайний кавер на пісню Олега Винника «Молода вовчиця».

Валентина Лонська - не новачок у музиці. Вона озвучує пісні в мультфільмах, співає для реклам і на дитячих каналах. Валя хоче спробувати себе на великій сцені. Дивіться її виступ у шоу Х-фактор 2018 випуск 10.

Яна теж уже отримала певну популярність. Одного разу виклала запис пісні на своєму каналі в Youtube і почала стрімко збирати перегляди. Вона робила кавер-версії на пісні багатьох відомих виконавців, у тому числі Дмитра Шурова та Олега Винника. Примітно, що відео дівчини оцінила навіть дружина Піанобоя. Для шоу Х-фактор 9 сезон Яна, відома як Jerry Hеil, підготувала вражаючий кавер відразу на кілька пісень Олега Винника. Приготуйтеся почути чудове виконання талановитої юної виконавиці на проекті Х-фактор 2018 випуск 10.

Учасниця шоу Х-фактор 2018 Анжеліка на своєму прикладі показала, що смертельна хвороба - це не вирок, це - шанс на нове життя. Перемігши рак, вона вирішила виконати свою мрію і заспівати на великій сцені. Не пропустіть емоційне виконання сильної жінки в шоу Х-фактор 9 сезон 10 випуск!

Сергій вважає, що найголовніше - не зовнішність, а натиск. Він протестує проти стереотипного суспільства і хоче довести, що таких як він - лисих, товстих, із горбатим носом - теж беруть у шоу-бізнес. Сергій навіть запропонував поскандалити з самим Андрієм Данилко! Не пропустіть напористого учасника шоу Х-фактор 2018.

Останній кастинг шоу Х-фактор 9 сезон запам'ятався поверненням зірки 90-х - El Кравчук повертається на сцену! Співак хоче зруйнувати старі уявлення про себе і постати перед слухачами в новому світлі. Не пропустіть повернення старих друзів в шоу Х-фактор 9 сезон 10 випуск від 03.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 9