Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Набір в команди: чоловіки в сльозах і сентиментальний Олег Винник
<p><strong>Між учасниками, які залишилися на шоу Х-фактор, сталася битва не на життя, а на смерть. Тільки дванадцять осіб можуть потрапити у команди експертів і пройти у прямі ефіри. Іншим світить пряма дорога додому.</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 12 від 17.11.2018 судді вибирали учасників команд у своїх категоріях. Кожен має право вибрати трьох осіб. На цьому етапі проекту Х-фактор 9 сезон дуже легко втратити своє місце. Наставник може віддати місце вже обраного учасника іншому, якщо той виступив краще.</p><p>Олегу Виннику дісталася честь курирувати найкрасивішу категорію проекту Х-фактор 9 сезон - команду дівчат. Їм потрібно було добряче постаратися, щоб вразити зоряного суддю. Хто з учасниць забув слова своєї пісні прямо під час виступу? Чому Олег вийшов на сцену і обійняв дівчину? Сильні виступи і зворушливі прощання чекають вас у проекті Х-фактор 9 випуск 12 - дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!</p><p>Дмитро Шуров обирав учасників категорії «дорослі». Чи зміг Поль поміняти відношення Піанобоя до себе? Нагадуємо, що французький співак не дуже сподобався Дімі під час кастингу.</p><p>Під час виступу сталася несподіванка - Андрію Кравчуку стало погано прямо на сцені! Що сталося? Яка несподівана хвороба вразила зірку 90-х? Або... це була просто хороша акторська гра? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон 12 випуск!</p><p>Категорія хлопців дісталася Андрію Данилко. Йому довелося робити вибір між дуже сильними учасниками. Тільки шоу Х-фактор 2018 може довести чоловіків до сліз! Хто зміг довести свою силу і право виступати у прямих ефірах? Не пропустіть запеклу боротьбу хлопців за місце у команді Андрія Данилко!</p><p>Насті Каменських довелося важче всіх: вона дуже емоційно поставилася до того, що їй довелося вибирати між дуже крутими гуртами. Врешті-решт вона зважилася на дуже несподіваний крок... Дивіться у програмі Х-фактор 9 сезон 12 випуск, який несподіваний сюрприз підготувала NK.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-11" target="_blank">Х-фактор 9 сезон 11 випуск</a></p>

Набір в команди: чоловіки в сльозах і сентиментальний Олег Винник

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 9
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Набір в команди: чоловіки в сльозах і сентиментальний Олег Винник

Між учасниками, які залишилися на шоу Х-фактор, сталася битва не на життя, а на смерть. Тільки дванадцять осіб можуть потрапити у команди експертів і пройти у прямі ефіри. Іншим світить пряма дорога додому.

У шоу Х-фактор 9 сезон випуск 12 від 17.11.2018 судді вибирали учасників команд у своїх категоріях. Кожен має право вибрати трьох осіб. На цьому етапі проекту Х-фактор 9 сезон дуже легко втратити своє місце. Наставник може віддати місце вже обраного учасника іншому, якщо той виступив краще.

Олегу Виннику дісталася честь курирувати найкрасивішу категорію проекту Х-фактор 9 сезон - команду дівчат. Їм потрібно було добряче постаратися, щоб вразити зоряного суддю. Хто з учасниць забув слова своєї пісні прямо під час виступу? Чому Олег вийшов на сцену і обійняв дівчину? Сильні виступи і зворушливі прощання чекають вас у проекті Х-фактор 9 випуск 12 - дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!

Дмитро Шуров обирав учасників категорії «дорослі». Чи зміг Поль поміняти відношення Піанобоя до себе? Нагадуємо, що французький співак не дуже сподобався Дімі під час кастингу.

Під час виступу сталася несподіванка - Андрію Кравчуку стало погано прямо на сцені! Що сталося? Яка несподівана хвороба вразила зірку 90-х? Або... це була просто хороша акторська гра? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон 12 випуск!

Категорія хлопців дісталася Андрію Данилко. Йому довелося робити вибір між дуже сильними учасниками. Тільки шоу Х-фактор 2018 може довести чоловіків до сліз! Хто зміг довести свою силу і право виступати у прямих ефірах? Не пропустіть запеклу боротьбу хлопців за місце у команді Андрія Данилко!

Насті Каменських довелося важче всіх: вона дуже емоційно поставилася до того, що їй довелося вибирати між дуже крутими гуртами. Врешті-решт вона зважилася на дуже несподіваний крок... Дивіться у програмі Х-фактор 9 сезон 12 випуск, який несподіваний сюрприз підготувала NK.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон 11 випуск