Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Первый прямой эфир: эльфийская королева і сім богатирів
<p><strong>У шоу Х-фактор стартували довгоочікувані прямі ефіри. Скільки радості, переживань і сліз вони принесуть? Не пропустіть жодного виступу - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p>Перший прямий ефір шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 13 від 24.11.2018 стартував надзвичайно яскраво. Спочатку виступала руда красуня Ольга Жмуркіна, яку її наставник Олег Винник ніжно назвав «соковитою черешенькою». Олі заради проекту Х-фактор 2018 довелося кинути свою групу. Їй довелося нелегко, адже з усіх боків тут же посипалися докори. На проекті Оля вчилася бути самостійною - тепер у неї немає групи підтримки. Дивіться в шоу Х-фактор 9 випуск 13, як Оля впоралася зі своїм сольним виступом.</p><p>Шоу Х-фактор 9 сезон вчергове доводить, що українські дівчата - найкрасивіші. Яскраві учасниці легко підкорюють серця глядачів!</p><p>Ольга Цепкало в шоу Х-фактор 9 випуск 13 постала в образі справжньої ельфійської королеви. Тендітна і ніжна Оля здається слабкою людиною, яка у будь-який момент може втратити свідомість. Дивіться прямий ефір проекту Х-фактор 9 - ви здивуєтеся, скільки сили може ховатися в ніжній жінці!</p><p>Ваня Іщенко подобається дуже багатьом глядачам, і не дивно - хлопець може легко достукатися до будь-якого серця. Він ледь не довів до сліз свого наставника Андрія Данилка, поки готувався до виступу. Єдине, що йому потрібно - це «включити Ваню», і тоді будь-яка пісня перетворюється в дружні обійми. Дивіться виступ дивного Вані Іщенко в шоу Х-фактор 9 випуск 13!</p><p>Група «DukeTime» і Настя Каменських - це красуня і чудовиська, принцеса і сім богатирів!</p><p>Одесити вже двадцять років виступають разом. Але ж почалося все, як водиться, з самої звичайної п'янки... З тих пір музиканти не припиняють вчиться. Деякі судді боялися, що виступи групи будуть занадто одноманітними. Настя Каменських і її сім богатирів «DukeTime» вирішили довести зворотне. Дивіться їх виступ прямо зараз в шоу Х-фактор 9 сезон 13 випуск від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-12" target="_blank">Х-фактор 9 сезон 12 випуск</a></p>

Первый прямой эфир: эльфийская королева і сім богатирів

Всі випуски | Сезон 9

Первый прямой эфир: эльфийская королева і сім богатирів

У шоу Х-фактор стартували довгоочікувані прямі ефіри. Скільки радості, переживань і сліз вони принесуть? Не пропустіть жодного виступу - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!

Перший прямий ефір шоу Х-фактор 9 сезон випуск 13 від 24.11.2018 стартував надзвичайно яскраво. Спочатку виступала руда красуня Ольга Жмуркіна, яку її наставник Олег Винник ніжно назвав «соковитою черешенькою». Олі заради проекту Х-фактор 2018 довелося кинути свою групу. Їй довелося нелегко, адже з усіх боків тут же посипалися докори. На проекті Оля вчилася бути самостійною - тепер у неї немає групи підтримки. Дивіться в шоу Х-фактор 9 випуск 13, як Оля впоралася зі своїм сольним виступом.

Шоу Х-фактор 9 сезон вчергове доводить, що українські дівчата - найкрасивіші. Яскраві учасниці легко підкорюють серця глядачів!

Ольга Цепкало в шоу Х-фактор 9 випуск 13 постала в образі справжньої ельфійської королеви. Тендітна і ніжна Оля здається слабкою людиною, яка у будь-який момент може втратити свідомість. Дивіться прямий ефір проекту Х-фактор 9 - ви здивуєтеся, скільки сили може ховатися в ніжній жінці!

Ваня Іщенко подобається дуже багатьом глядачам, і не дивно - хлопець може легко достукатися до будь-якого серця. Він ледь не довів до сліз свого наставника Андрія Данилка, поки готувався до виступу. Єдине, що йому потрібно - це «включити Ваню», і тоді будь-яка пісня перетворюється в дружні обійми. Дивіться виступ дивного Вані Іщенко в шоу Х-фактор 9 випуск 13!

Група «DukeTime» і Настя Каменських - це красуня і чудовиська, принцеса і сім богатирів!

Одесити вже двадцять років виступають разом. Але ж почалося все, як водиться, з самої звичайної п'янки... З тих пір музиканти не припиняють вчиться. Деякі судді боялися, що виступи групи будуть занадто одноманітними. Настя Каменських і її сім богатирів «DukeTime» вирішили довести зворотне. Дивіться їх виступ прямо зараз в шоу Х-фактор 9 сезон 13 випуск від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон 12 випуск