Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вечірка в стилі 90-х і повернення MELOVIN
<p><strong>Х-фактор зібрав найнезвичайніших людей і відправив їх у невелику подорож у часі. Учасники, судді та глядачі повернулися до улюбленого багатьма періоду - 90-х.</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 14 від 01.12.2018 згадали молодість.</p><p>Сучасна музика, як і сучасна мода, часто звертаються до колишніх часів у пошуках джерел натхнення. Ретро знову цінується - з шаф дістаються мамині джинси та комбінезони, а старі хіти переспівуються по-новому. Учасники шоу Х-фактор 9 сезон отримали можливість вдихнути нове життя у старі улюблені пісні. У кого це вийшло вдало, а хто не зміг вразити суддів своєю версією золотих хітів? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон випуск 14.</p><p>Дмитра Волканова часто називають юної пташкою шоу Х-фактор. Природа обдарувала його відмінними даними, а ще - самовпевненістю, що межує із самозакоханістю. На одному тільки природному таланті далеко не заїдеш, але чи розуміє це Дмитро, який на всі сто відсотків упевнений у своєму успіху? Слідкуйте за розвитком юного самородка в шоу Х-фактор 9 сезон.</p><p>Проект цього року зібрав дуже яскравих, незвичайних учасників.</p><p>Наприклад, молоду маму з Білорусі Паліну конкуренти і глядачі часто називають космічною дівчинкою. Її голос і зовнішність заворожують, а адже Палина вміє не тільки співати - вона ще й смачно готує. Деруни для улюбленого наставника Олега Винника? Легко! А ось за деякі пісні Паліні братися страшно... Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон випуск 14, яка композиція викликала страх у космічної дівчини.</p><p>Інша учасниця шоу Х-фактор 2018 Маргарита Двойненко не зупиняється ні перед чим. Її називають дівчиною-ракетою, і не дарма - навіть на милицях вона примудряється не відставати від життя. Маргарита вирішила довести всій країні, що вона - не плакса, вона - сильна дівчина. Не пропустіть виступ однієї з найбільш енергійних учасниць шоу Х-фактор 9 сезон.</p><p><strong>А головний сюрприз прямого ефіру - пісня учасника Євробачення MELOVIN! Не пропустіть виступ улюбленого співака на сцені Х-фактор 9 сезон 14 випуск від 01.12.2018 на Teleportal.ua!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-13" target="_blank">Х-фактор 9 сезон 13 випуск</a></p>

Вечірка в стилі 90-х і повернення MELOVIN

Всі випуски | Сезон 9

Вечірка в стилі 90-х і повернення MELOVIN

Х-фактор зібрав найнезвичайніших людей і відправив їх у невелику подорож у часі. Учасники, судді та глядачі повернулися до улюбленого багатьма періоду - 90-х.

У шоу Х-фактор 9 сезон випуск 14 від 01.12.2018 згадали молодість.

Сучасна музика, як і сучасна мода, часто звертаються до колишніх часів у пошуках джерел натхнення. Ретро знову цінується - з шаф дістаються мамині джинси та комбінезони, а старі хіти переспівуються по-новому. Учасники шоу Х-фактор 9 сезон отримали можливість вдихнути нове життя у старі улюблені пісні. У кого це вийшло вдало, а хто не зміг вразити суддів своєю версією золотих хітів? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон випуск 14.

Дмитра Волканова часто називають юної пташкою шоу Х-фактор. Природа обдарувала його відмінними даними, а ще - самовпевненістю, що межує із самозакоханістю. На одному тільки природному таланті далеко не заїдеш, але чи розуміє це Дмитро, який на всі сто відсотків упевнений у своєму успіху? Слідкуйте за розвитком юного самородка в шоу Х-фактор 9 сезон.

Проект цього року зібрав дуже яскравих, незвичайних учасників.

Наприклад, молоду маму з Білорусі Паліну конкуренти і глядачі часто називають космічною дівчинкою. Її голос і зовнішність заворожують, а адже Палина вміє не тільки співати - вона ще й смачно готує. Деруни для улюбленого наставника Олега Винника? Легко! А ось за деякі пісні Паліні братися страшно... Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон випуск 14, яка композиція викликала страх у космічної дівчини.

Інша учасниця шоу Х-фактор 2018 Маргарита Двойненко не зупиняється ні перед чим. Її називають дівчиною-ракетою, і не дарма - навіть на милицях вона примудряється не відставати від життя. Маргарита вирішила довести всій країні, що вона - не плакса, вона - сильна дівчина. Не пропустіть виступ однієї з найбільш енергійних учасниць шоу Х-фактор 9 сезон.

А головний сюрприз прямого ефіру - пісня учасника Євробачення MELOVIN! Не пропустіть виступ улюбленого співака на сцені Х-фактор 9 сезон 14 випуск від 01.12.2018 на Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон 13 випуск