Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Боротьба в ритмі танцю і обмін наставниками
<p>Учасники шоу Х-фактор 2018 вже пройшли через вогонь і воду, так що... як щодо подвійного навантаження і обміну суддями?</p><p><strong>Четвертий прямий ефір </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank"><strong>Х-фактор 9 сезон</strong></a><strong> випуск 16 від 15.12.2018 присвятили танцювальним хітам.</strong></p><p>До цього етапу дійшли тільки найсильніші і найсміливіші, так що для них завдання трохи ускладнили. Кожен з учасників виконав пісні, обрані наставником іншої команди. Дивіться в шоу Х-фактор 9 випуск 16, які підводні камені ховалися в завданнях конкурентів.</p><p>У кожній команді залишилося всього по кілька учасників. Нагадаємо, що минулого тижня проект Х-фактор 2018 покинули ще двоє людей. Решта сміливців почала битву в танцювальному ритмі.</p><p>У команді Дмитра Шурова залишився один конкурсант. Марк Савін уже дивував глядачів своїм виконанням пісень Макса Фадєєва і The Weeknd. Не пропустіть його версію пісні «Квіти в волоссі» гурту Бумбокс і не тільки! Чи залишився єдиний підопічний Піанобоя на проекті? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться шоу Х-фактор 9 випуск 16 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p><strong>Оля Жмуріна теж залишилася на самоті. На щастя, з таким наставником, як Олег Винник, що не занудьгуєш!</strong></p><p>У Х-фактор 9 випуск 16 завдання для неї придумував Дмитро Шуров. Як вона впоралася з таким випробуванням? Не пропустіть нові виступи яскравої Олі Жмуріної на сцені Х-фактор 2018!</p><p>Дмитро Волканов зіткнувся з одним із найважчих моментів для будь-якого з учасників шоу Х-фактор 9 сезон. Йому дісталася пісня «Біла голубка» Олега Винника. Як не вдарити в бруд обличчям перед виконавцем оригіналу? Не пропустіть один із найскладніших виступів для Дмитра - дивіться онлайн четвертий прямий ефір Х-фактор 9!</p><p>ZBS Band порадували піснею з кумедною назвою «Пацики хоче у Львів». Послухайте прямо зараз - дивіться онлайн четвертий прямий ефір Х-фактор 9!</p><p><strong>А зірковим гостем на цьому танцювальному вечорі став переможець 8 сезону Х-фактор - Міша Панчишин! Що він підготував для аудиторії улюбленого проекту? Не пропустіть - дивіться шоу Х-фактор 9 сезон 16 випуск від 15.12.2018 прямо зараз на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-15" target="_blank">Х-фактор 9 сезон 15 випуск</a></p>

Боротьба в ритмі танцю і обмін наставниками

Всі випуски | Сезон 9

Боротьба в ритмі танцю і обмін наставниками

Учасники шоу Х-фактор 2018 вже пройшли через вогонь і воду, так що... як щодо подвійного навантаження і обміну суддями?

Четвертий прямий ефір Х-фактор 9 сезон випуск 16 від 15.12.2018 присвятили танцювальним хітам.

До цього етапу дійшли тільки найсильніші і найсміливіші, так що для них завдання трохи ускладнили. Кожен з учасників виконав пісні, обрані наставником іншої команди. Дивіться в шоу Х-фактор 9 випуск 16, які підводні камені ховалися в завданнях конкурентів.

У кожній команді залишилося всього по кілька учасників. Нагадаємо, що минулого тижня проект Х-фактор 2018 покинули ще двоє людей. Решта сміливців почала битву в танцювальному ритмі.

У команді Дмитра Шурова залишився один конкурсант. Марк Савін уже дивував глядачів своїм виконанням пісень Макса Фадєєва і The Weeknd. Не пропустіть його версію пісні «Квіти в волоссі» гурту Бумбокс і не тільки! Чи залишився єдиний підопічний Піанобоя на проекті? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться шоу Х-фактор 9 випуск 16 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Оля Жмуріна теж залишилася на самоті. На щастя, з таким наставником, як Олег Винник, що не занудьгуєш!

У Х-фактор 9 випуск 16 завдання для неї придумував Дмитро Шуров. Як вона впоралася з таким випробуванням? Не пропустіть нові виступи яскравої Олі Жмуріної на сцені Х-фактор 2018!

Дмитро Волканов зіткнувся з одним із найважчих моментів для будь-якого з учасників шоу Х-фактор 9 сезон. Йому дісталася пісня «Біла голубка» Олега Винника. Як не вдарити в бруд обличчям перед виконавцем оригіналу? Не пропустіть один із найскладніших виступів для Дмитра - дивіться онлайн четвертий прямий ефір Х-фактор 9!

ZBS Band порадували піснею з кумедною назвою «Пацики хоче у Львів». Послухайте прямо зараз - дивіться онлайн четвертий прямий ефір Х-фактор 9!

А зірковим гостем на цьому танцювальному вечорі став переможець 8 сезону Х-фактор - Міша Панчишин! Що він підготував для аудиторії улюбленого проекту? Не пропустіть - дивіться шоу Х-фактор 9 сезон 16 випуск від 15.12.2018 прямо зараз на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон 15 випуск