Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фіналісти та MONATIK заспівали на одній сцені
<p><strong>Приготуйтеся до грандіозного фіналу шоу Х-фактор! На цьому тижні вирішилася доля учасників, що дійшли практично до кінця. Хто потрапить до суперфіналу?</strong></p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 17 від 22.12.2018 співаки зійшлися у вирішальній битві. Хто вони - ті двоє, що будуть битися за перемогу в суперфіналі? Чию дуель ми будемо спостерігати на останньому гала-концерті? Уважно стежте за шоу Х-фактор 2018!</p> <p>Нагадаємо, що після четвертого прямого ефіру проект покинули підопічний Андрія Данилка Петро Герасимов і група з команди Насті Каменських - Duke Time. У кожній з команд залишилося по одному конкурсанту. Не пропустіть їх спекотну битву в шоу Х-фактор 9 випуск 17!</p> <p>За традицією проекту Х-фактор 2018 учасники співали разом з відомими виконавцями української та світової сцени. Не пропустіть п'ятий прямий ефір Х-фактор 9 - улюблені співаки виступили разом з українськими зірками!</p> <p>Колись він сам брав участь в проекті Х-фактор. Тепер - збирає величезні концертні зали і наставляє юні таланти.</p> <p> Звичайно ж, мова йде про MONATIK - одному з найвідоміших сучасних українських виконавців! За менш ніж 10 років сольної кар'єри він вже встиг отримати звання «Співак року» за версією «M1 Music Awards», виступав на відкритті Євробачення, і, що найголовніше - отримав загальну любов української аудиторії, особливо молоді. З ким співав MONATIK в шоу Х-фактор 9 випуск 17? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться прямий ефір онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Ще однією зірковою гостею проекту Х-фактор 9 сезон стала британська співачка Мелані Джейн Чісхолм, більш відома як Melanie C. Свого часу вона була учасницею легендарної поп-групи Spice Girls. Незважаючи на солідний вік колективу - він був створений ще в 1994 році! - космічні жінки все ще виступають на сцені як сольно, так і разом. Так, в 2019 році Spice Girls збираються відправитися в великий концертний тур. А українські глядачі можуть насолодитися голосом Мелані вже зараз. Хто з учасників Х-фактор 2018 наблизився до легенди? Дивіться п'ятий прямий ефір Х-фактор 9 онлайн!</p> <p>Для учасників підготовка до концерту була по-справжньому важкою. Крім хвилювання через зустріч зі знаменитістю, додалися ще й особисті переживання. Близько конкурсантів приїхали підтримати своїх улюблених і отримали унікальну можливість познайомитися з їх зоряними наставниками. Знамениті виконавці, щирі сльози, сміх і любов дорогих людей ... Дивіться проект Х-фактор 9 сезон випуск 17 від 22.12.2018 на сайті Teleportal.ua - не пропустіть фінал знаменитого музичного шоу!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-16" target="_blank">Х-фактор 9 сезон 16 випуск</a></p>

Фіналісти та MONATIK заспівали на одній сцені

Всі випуски | Сезон 9

Фіналісти та MONATIK заспівали на одній сцені

Приготуйтеся до грандіозного фіналу шоу Х-фактор! На цьому тижні вирішилася доля учасників, що дійшли практично до кінця. Хто потрапить до суперфіналу?

У шоу Х-фактор 9 сезон випуск 17 від 22.12.2018 співаки зійшлися у вирішальній битві. Хто вони - ті двоє, що будуть битися за перемогу в суперфіналі? Чию дуель ми будемо спостерігати на останньому гала-концерті? Уважно стежте за шоу Х-фактор 2018!

Нагадаємо, що після четвертого прямого ефіру проект покинули підопічний Андрія Данилка Петро Герасимов і група з команди Насті Каменських - Duke Time. У кожній з команд залишилося по одному конкурсанту. Не пропустіть їх спекотну битву в шоу Х-фактор 9 випуск 17!

За традицією проекту Х-фактор 2018 учасники співали разом з відомими виконавцями української та світової сцени. Не пропустіть п'ятий прямий ефір Х-фактор 9 - улюблені співаки виступили разом з українськими зірками!

Колись він сам брав участь в проекті Х-фактор. Тепер - збирає величезні концертні зали і наставляє юні таланти.

 Звичайно ж, мова йде про MONATIK - одному з найвідоміших сучасних українських виконавців! За менш ніж 10 років сольної кар'єри він вже встиг отримати звання «Співак року» за версією «M1 Music Awards», виступав на відкритті Євробачення, і, що найголовніше - отримав загальну любов української аудиторії, особливо молоді. З ким співав MONATIK в шоу Х-фактор 9 випуск 17? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться прямий ефір онлайн на сайті Teleportal.ua!

Ще однією зірковою гостею проекту Х-фактор 9 сезон стала британська співачка Мелані Джейн Чісхолм, більш відома як Melanie C. Свого часу вона була учасницею легендарної поп-групи Spice Girls. Незважаючи на солідний вік колективу - він був створений ще в 1994 році! - космічні жінки все ще виступають на сцені як сольно, так і разом. Так, в 2019 році Spice Girls збираються відправитися в великий концертний тур. А українські глядачі можуть насолодитися голосом Мелані вже зараз. Хто з учасників Х-фактор 2018 наблизився до легенди? Дивіться п'ятий прямий ефір Х-фактор 9 онлайн!

Для учасників підготовка до концерту була по-справжньому важкою. Крім хвилювання через зустріч зі знаменитістю, додалися ще й особисті переживання. Близько конкурсантів приїхали підтримати своїх улюблених і отримали унікальну можливість познайомитися з їх зоряними наставниками. Знамениті виконавці, щирі сльози, сміх і любов дорогих людей ... Дивіться проект Х-фактор 9 сезон випуск 17 від 22.12.2018 на сайті Teleportal.ua - не пропустіть фінал знаменитого музичного шоу!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон 16 випуск