Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Гала-концерт: хто став переможцем Х-фактор 2018?
<p>Це подія, на яку ми чекали всю осінь і всю зиму - фінал Х-фактор! Великий гала-концерт перед самим Новим роком подарував незабутні враження для глядачів і фанатів.</p><p><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9">Х-фактор 9 сезон </a>18 випуск від 29.12.2018 настав час підводити підсумки. Ніяких списків - тільки пісні найсильніших виконавців проекту. Хто переміг в Х-фактор 9 сезон? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться гала-концерт онлайн на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p>У повітрі витає атмосфера свята, вся країна підготувалася до Нового року та Різдва ... Фінал Х-фактор теж був радісним і передноворічним. Саме тому гала-концерт почався з традиційної української пісні Щедрик. Забудьте про сірі нудні будні разом з піснями Х-фактор 2018 - і готуйтеся зустрічати наступний рік!</p><p>У Х-фактор 9 сезон 18 випуск співали і кращі учасники проекту, і судді. Дмитро Шуров виконав пісню СвітлаРвань, Настя Каменських порадувала своїм іспанським з композицією Peligrosso. Не пропустіть виступ зіркових суддів у фіналі Х-фактор 9 сезон!</p><p>Чим же порадували учасники під час завершального концерту цього року?</p><p>Петя Герасимів виконав пісню «Очі на піску» Тамари Гвердцителі. Він уже завоював любов слухачів, коли співав її в попередні рази. Насолоджуйтеся вокалом Петра ще раз - дивіться фінал Х-фактор 9 сезон!</p><p>Марк Савін вийшов на сцену з піснею Can not Feel My Face, яка одного разу допомогла йому потрапити на етап прямих ефірів. На цей раз він теж не залишив зал байдужим! Дивіться самі - включайте фінал Х-фактор онлайн.</p><p>Учасниця з Білорусі Palina заспівала щемливу серце пісню «Тримай» української виконавиці Христина Соловій, а Оля Жмуріна в черговий раз запалила зал своєю неймовірною енергетикою.</p><p>Дмитро Волканов переніс глядачів в минуле з піснею «Тополиний пух», незважаючи на зиму навколо, а ZBS заспівали авторську пісню «Птахи».</p><p>І це тільки мала частина того, чим вразив, порадував, захопив фінал Х-фактор 9 сезон. Не пропустіть жодного треку - дивіться Х-фактор 9 сезон 18 випуск від 29.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-17">Х-фактор 9 сезон 17 випуск</a></p>

Гала-концерт: хто став переможцем Х-фактор 2018?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 9
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8
Сезон 7

Гала-концерт: хто став переможцем Х-фактор 2018?

Це подія, на яку ми чекали всю осінь і всю зиму - фінал Х-фактор! Великий гала-концерт перед самим Новим роком подарував незабутні враження для глядачів і фанатів.

У шоу Х-фактор 9 сезон 18 випуск від 29.12.2018 настав час підводити підсумки. Ніяких списків - тільки пісні найсильніших виконавців проекту. Хто переміг в Х-фактор 9 сезон? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться гала-концерт онлайн на сайті Teleportal.ua!

У повітрі витає атмосфера свята, вся країна підготувалася до Нового року та Різдва ... Фінал Х-фактор теж був радісним і передноворічним. Саме тому гала-концерт почався з традиційної української пісні Щедрик. Забудьте про сірі нудні будні разом з піснями Х-фактор 2018 - і готуйтеся зустрічати наступний рік!

У Х-фактор 9 сезон 18 випуск співали і кращі учасники проекту, і судді. Дмитро Шуров виконав пісню СвітлаРвань, Настя Каменських порадувала своїм іспанським з композицією Peligrosso. Не пропустіть виступ зіркових суддів у фіналі Х-фактор 9 сезон!

Чим же порадували учасники під час завершального концерту цього року?

Петя Герасимів виконав пісню «Очі на піску» Тамари Гвердцителі. Він уже завоював любов слухачів, коли співав її в попередні рази. Насолоджуйтеся вокалом Петра ще раз - дивіться фінал Х-фактор 9 сезон!

Марк Савін вийшов на сцену з піснею Can not Feel My Face, яка одного разу допомогла йому потрапити на етап прямих ефірів. На цей раз він теж не залишив зал байдужим! Дивіться самі - включайте фінал Х-фактор онлайн.

Учасниця з Білорусі Palina заспівала щемливу серце пісню «Тримай» української виконавиці Христина Соловій, а Оля Жмуріна в черговий раз запалила зал своєю неймовірною енергетикою.

Дмитро Волканов переніс глядачів в минуле з піснею «Тополиний пух», незважаючи на зиму навколо, а ZBS заспівали авторську пісню «Птахи».

І це тільки мала частина того, чим вразив, порадував, захопив фінал Х-фактор 9 сезон. Не пропустіть жодного треку - дивіться Х-фактор 9 сезон 18 випуск від 29.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон 17 випуск