Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Кастинг у Києві: трунар-мрійник і сама незвичайна обробка "Ніно"
<p><strong>Проект Х-фактор 2018 перенісся до столиці - на цей раз кастинг проходив у Києві. </strong>Як стверджують судді, в Києві треба виділятися, адже сюди прагнуть багато людей. У шоу Х-фактор 9 сезон ви побачите, хто зможе зробити справжній прорив.</p><p><strong>На кастинг Х-фактор 9 сезон приїхали люди найрізноманітніших професій: серед них масажист, лейтенант поліції і навіть столяр, який раніше робив труни. </strong>Крім бажання співати і показати себе світу, учасники переслідують і інші цілі. Хтось хоче залікувати старі душевні рани, а хтось - знайти нову любов.</p><p>Так, на Х-фактор 9 сезон 2 випуск приїхали мати-одиначка, яка хоче знайти в музиці своє нове щастя, і чоловік, якого покинула кохана жінка. Чи зможе музика залікувати ці розбиті серця - дізнаєтеся у програмі Х-фактор 9 сезон.</p><p><strong>Виконавці готові на багато що, щоб показати себе на кастингу Х-фактор 2018. </strong>Наприклад, Жанна Шегера приїхала з Лондона, де вона жила і працювала останні 10 років. Ще більше вражає своєю мужністю столяр, який кинув абсолютно все заради музики. Він може сидіти без грошей, але бути щасливим, тому що співає...</p><p>А ось Тараса ведучий Х-фактор 9 сезон Андрій Бедняков знайшов просто на вулиці: майбутній учасник проекту грав на гітарі. Андрій якраз шукав кого-небудь співаючого і закоханого, коли почув пісню Тараса. Чи зможе несподіваний учасник вразити суддів? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон 2 випуск!</p><p>Крім новачків, на кастингу Х-фактор 2018 з'являться і вже знайомі обличчя. Олександра Лозового сценою не злякаєш - він вже грав у групі «Воплі Відоплясова», і навіть виступав на сцені з одним із суддів Х-фактор 9. Але чи зможе він потрапити у проект? Дивіться кастинг Х-фактор випуск 2 онлайн.</p><p>А ще на кастингу Х-фактор 2018 ви почуєте, мабуть, найоригінальнішу обробку пісні «Ніно» Олега Винника у виконанні позитивної групи Wabi Sabi. Чи зможуть вони вразити суддю незвичайним баченням його пісні? Слухайте нове звучання улюблених пісень у шоу Х-фактор 9 сезон 2 випуск.</p>

Кастинг у Києві: трунар-мрійник і сама незвичайна обробка "Ніно"

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 9
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Кастинг у Києві: трунар-мрійник і сама незвичайна обробка "Ніно"

Проект Х-фактор 2018 перенісся до столиці - на цей раз кастинг проходив у Києві. Як стверджують судді, в Києві треба виділятися, адже сюди прагнуть багато людей. У шоу Х-фактор 9 сезон ви побачите, хто зможе зробити справжній прорив.

На кастинг Х-фактор 9 сезон приїхали люди найрізноманітніших професій: серед них масажист, лейтенант поліції і навіть столяр, який раніше робив труни. Крім бажання співати і показати себе світу, учасники переслідують і інші цілі. Хтось хоче залікувати старі душевні рани, а хтось - знайти нову любов.

Так, на Х-фактор 9 сезон 2 випуск приїхали мати-одиначка, яка хоче знайти в музиці своє нове щастя, і чоловік, якого покинула кохана жінка. Чи зможе музика залікувати ці розбиті серця - дізнаєтеся у програмі Х-фактор 9 сезон.

Виконавці готові на багато що, щоб показати себе на кастингу Х-фактор 2018. Наприклад, Жанна Шегера приїхала з Лондона, де вона жила і працювала останні 10 років. Ще більше вражає своєю мужністю столяр, який кинув абсолютно все заради музики. Він може сидіти без грошей, але бути щасливим, тому що співає...

А ось Тараса ведучий Х-фактор 9 сезон Андрій Бедняков знайшов просто на вулиці: майбутній учасник проекту грав на гітарі. Андрій якраз шукав кого-небудь співаючого і закоханого, коли почув пісню Тараса. Чи зможе несподіваний учасник вразити суддів? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон 2 випуск!

Крім новачків, на кастингу Х-фактор 2018 з'являться і вже знайомі обличчя. Олександра Лозового сценою не злякаєш - він вже грав у групі «Воплі Відоплясова», і навіть виступав на сцені з одним із суддів Х-фактор 9. Але чи зможе він потрапити у проект? Дивіться кастинг Х-фактор випуск 2 онлайн.

А ще на кастингу Х-фактор 2018 ви почуєте, мабуть, найоригінальнішу обробку пісні «Ніно» Олега Винника у виконанні позитивної групи Wabi Sabi. Чи зможуть вони вразити суддю незвичайним баченням його пісні? Слухайте нове звучання улюблених пісень у шоу Х-фактор 9 сезон 2 випуск.