Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг в Маріуполі: клоун перекваліфікувався в музиканти
<p>У шоу Х-фактор 9 випуск 3 пройшов кастинг в Маріуполі - тому самому місті, у якому народився і виріс ведучий програми Андрій Бедняков. Так що у цьому випуску Х-фактор 9 вас чекають не тільки пісні, а й невелика екскурсія по місцевих визначних пам'ятках.</p><p><strong>У маріупольському кастингу музичного проекту Х-фактор 2018 взяли участь багато талановитих хлопців і дівчат. Вони прийшли на найбільш музичне шоу країни, щоб через пісні висловити свої найпотаємніші особисті переживання.</strong></p><p>На сцену проекту Х-фактор 9 вийшла солістка військового оркестру Вікторія Бехер. Для Віки оркестр - це порятунок і єдина віддушина. Нещодавно жінка пережила нервовий зрив. Вона сама доглядає за батьком, який страждає Альцгеймером. Музика допомагає Віка триматися і залишатися сильною. Чи зможе вона донести почуття до суддів своєю пронизливою емоційною піснею? Дивіться у шоу Х-фактор 9 випуск 3.</p><p>Ще одна зворушлива пісня прозвучала у виконанні Тетяни Рябініної, яка пережила важкий розрив із чоловіком. Її вибір припав на пісню Cеline Dion - All By Myself, яка здатна зачепити навіть кам'яне серце. Чи зможе музика вилікувати душевний біль і вивести Таню на велику сцену? Кастинг шоу Х-фактор 2018 дає кожному шанс почати нове життя.</p><p><strong>На кастингах Х-фактор 9 сезон є місце і сльозам, і сміху.</strong></p><p>Павла Каракат великою сценою не налякаєш, адже він вже виступав перед багатотисячною аудиторією. Але Паша ще ніколи не співав для таких суворих слухачів, як наші судді. Він все життя пропрацював клоуном, а тепер вирішив ризикнути і прийти на музичне шоу Х-фактор 9 сезон. Чи зможе циркач стати справжнім співаком? Дивіться в шоу Х-Фактор 9 сезон випуск 3.</p><p>На кастинг Х-фактор 9 сезон прийшло багато людей, чиє серце назавжди віддане музиці. Ви почуєте навіть незвичайне виконання хіта Олега Винника «Візьми мене в свій полон», під яке він сам почне пританцьовувати. Кому з учасників судді дадуть шанс, а кого відправлять додому ні з чим? Дивіться у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 3.</p>

Кастинг в Маріуполі: клоун перекваліфікувався в музиканти

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг в Маріуполі: клоун перекваліфікувався в музиканти

У шоу Х-фактор 9 випуск 3 пройшов кастинг в Маріуполі - тому самому місті, у якому народився і виріс ведучий програми Андрій Бедняков. Так що у цьому випуску Х-фактор 9 вас чекають не тільки пісні, а й невелика екскурсія по місцевих визначних пам'ятках.

У маріупольському кастингу музичного проекту Х-фактор 2018 взяли участь багато талановитих хлопців і дівчат. Вони прийшли на найбільш музичне шоу країни, щоб через пісні висловити свої найпотаємніші особисті переживання.

На сцену проекту Х-фактор 9 вийшла солістка військового оркестру Вікторія Бехер. Для Віки оркестр - це порятунок і єдина віддушина. Нещодавно жінка пережила нервовий зрив. Вона сама доглядає за батьком, який страждає Альцгеймером. Музика допомагає Віка триматися і залишатися сильною. Чи зможе вона донести почуття до суддів своєю пронизливою емоційною піснею? Дивіться у шоу Х-фактор 9 випуск 3.

Ще одна зворушлива пісня прозвучала у виконанні Тетяни Рябініної, яка пережила важкий розрив із чоловіком. Її вибір припав на пісню Cеline Dion - All By Myself, яка здатна зачепити навіть кам'яне серце. Чи зможе музика вилікувати душевний біль і вивести Таню на велику сцену? Кастинг шоу Х-фактор 2018 дає кожному шанс почати нове життя.

На кастингах Х-фактор 9 сезон є місце і сльозам, і сміху.

Павла Каракат великою сценою не налякаєш, адже він вже виступав перед багатотисячною аудиторією. Але Паша ще ніколи не співав для таких суворих слухачів, як наші судді. Він все життя пропрацював клоуном, а тепер вирішив ризикнути і прийти на музичне шоу Х-фактор 9 сезон. Чи зможе циркач стати справжнім співаком? Дивіться в шоу Х-Фактор 9 сезон випуск 3.

На кастинг Х-фактор 9 сезон прийшло багато людей, чиє серце назавжди віддане музиці. Ви почуєте навіть незвичайне виконання хіта Олега Винника «Візьми мене в свій полон», під яке він сам почне пританцьовувати. Кому з учасників судді дадуть шанс, а кого відправлять додому ні з чим? Дивіться у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 3.