Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг у Львові: хто довів Настю Каменських до сліз?
<p>У минулому році Львів подарував проекту Х-фактор фантастичного переможця. У цьому сезоні нові таланти рвуться на велику сцену.</p><p><strong>Минулорічний переможець Міша Панчишин прийшов на кастинг </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank"><strong>Х-фактор 9 сезон</strong></a><strong>, але на цей раз – у ролі групи підтримки.</strong> Його близька подруга Ірина Вадюн теж зважилася взяти участь у наймасштабнішому музичному конкурсі України. Дивіться у шоу Х-фактор 9 сезон випуск 4, чи допоможе їй підтримка знаменитого друга.</p><p><strong>Кастинг проекту Х-фактор 2018 подарував глядачам можливість побачити кілька нестандартних виконавців.</strong></p><p>На сцені Х-фактор 9 виступила незвичайна група під назвою «Joryj Kloc», що може перекладатися як «шматочок сонця». Вони виконали пісню «Біда», в якій цілих... 65 куплетів! Спеціально для кастингу Х-фактор 9 музиканти трохи скоротили цей твір і все-таки втиснулися у відведені для виступу п'ять хвилин. Чим здивує незвичайна група суддів, дивіться у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 4.</p><p><strong>Ще однією незвичною знахідкою львівського кастингу Х-фактор 9 сезон став дует McDovbush & NATALKA POLTAVKA.</strong> <strong>До Х-фактор 9 вони жодного разу не виступали на сцені. </strong>Чи змогла цікава парочка вразити Настю Каменських своїм баченням пісні «Не пара»? І чому один з учасників дуету раптом почав вести себе, як тамада на весіллі? Дивіться проект Х-фактор 9 сезон випуск 4 - вас чекає багато незвичайних виконавців!</p><p>А ось учасник кастингу Юрій Селін зміг розчулити Настю Каменських до сліз. Його виконання було дуже емоційним, і не дивно: за ним стоїть сумна життєва історія. Юрій присвятив свій виступ дружині, яка поїхала жити в Чехію, залишивши його одного з двома дітьми. Незважаючи на це, він досі її любить... Історія справжнього романтика - прямо зараз на проекті Х-фактор 9 сезон!</p><p>На проекті Х-фактор 9 сезон 4 випуск можна побачити не тільки нові обличчя, але і деяких старих знайомих. Гурт Мотор'ролла відомий українському слухачеві давно. Для чого ж тоді старим рокерам штурмувати сцену Х-фактор 9? Чи правда, що вони можуть позмагатися у популярності із самим Олегом Винники? Дізнайтеся це в шоу Х-фактор 2018 - кастинг у Львові точно вас здивує!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться кастинг у Маріуполі за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-3" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 3</a></p>

Кастинг у Львові: хто довів Настю Каменських до сліз?

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг у Львові: хто довів Настю Каменських до сліз?

У минулому році Львів подарував проекту Х-фактор фантастичного переможця. У цьому сезоні нові таланти рвуться на велику сцену.

Минулорічний переможець Міша Панчишин прийшов на кастинг Х-фактор 9 сезон, але на цей раз – у ролі групи підтримки. Його близька подруга Ірина Вадюн теж зважилася взяти участь у наймасштабнішому музичному конкурсі України. Дивіться у шоу Х-фактор 9 сезон випуск 4, чи допоможе їй підтримка знаменитого друга.

Кастинг проекту Х-фактор 2018 подарував глядачам можливість побачити кілька нестандартних виконавців.

На сцені Х-фактор 9 виступила незвичайна група під назвою «Joryj Kloc», що може перекладатися як «шматочок сонця». Вони виконали пісню «Біда», в якій цілих... 65 куплетів! Спеціально для кастингу Х-фактор 9 музиканти трохи скоротили цей твір і все-таки втиснулися у відведені для виступу п'ять хвилин. Чим здивує незвичайна група суддів, дивіться у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 4.

Ще однією незвичною знахідкою львівського кастингу Х-фактор 9 сезон став дует McDovbush & NATALKA POLTAVKA. До Х-фактор 9 вони жодного разу не виступали на сцені. Чи змогла цікава парочка вразити Настю Каменських своїм баченням пісні «Не пара»? І чому один з учасників дуету раптом почав вести себе, як тамада на весіллі? Дивіться проект Х-фактор 9 сезон випуск 4 - вас чекає багато незвичайних виконавців!

А ось учасник кастингу Юрій Селін зміг розчулити Настю Каменських до сліз. Його виконання було дуже емоційним, і не дивно: за ним стоїть сумна життєва історія. Юрій присвятив свій виступ дружині, яка поїхала жити в Чехію, залишивши його одного з двома дітьми. Незважаючи на це, він досі її любить... Історія справжнього романтика - прямо зараз на проекті Х-фактор 9 сезон!

На проекті Х-фактор 9 сезон 4 випуск можна побачити не тільки нові обличчя, але і деяких старих знайомих. Гурт Мотор'ролла відомий українському слухачеві давно. Для чого ж тоді старим рокерам штурмувати сцену Х-фактор 9? Чи правда, що вони можуть позмагатися у популярності із самим Олегом Винники? Дізнайтеся це в шоу Х-фактор 2018 - кастинг у Львові точно вас здивує!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться кастинг у Маріуполі за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 3