Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг у Вінниці: феї, безстрашні мандрівники і рок-н-рол!
<p>Кастинг у Вінниці став одним із найцікавіших в цьому сезоні. Фея, безстрашний мандрівник і фанат Винника з далекого Зімбабве - батьківщина Pianoboy зустріла суддів дуже незвичайними виступами.</p><p>На кастинг проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 5 прийшли дуже різні учасники.</p><p>Першим із них став студент із Зімбабве Нкосіябо Масуко. Він - справжній фанат Олега Винника, і хоче співати, щоб жінки раділи йому точно так же, як і його кумиру. Але чи сподобається Олегу його пісня у виконанні Нкосіябо? Чому Андрій Данилко розніс в пух і прах не тільки учасника кастингу, але і суддів? Дивіться у проекті Х-фактор 9 випуск 5.</p><p>Гурт «Руки в брюки» потрапив на кастинг Х-фактор 2018 без черги - їх провів ведучий Андрій Бедняков.</p><p>Хлопці стверджують, що вони - найправильніші рок-н-рольщики: у них підкатані штани, прилизане волосся та друзі-музиканти. Чи зможуть вони вразити суддів проекту своїм драйвом? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон випуск 5.</p><p><strong>А після їх виступу Настя Каменських та Дмитро Шуров вийшли на сцену із рок-н-рольною імпровізацією! Дивіться онлайн Х-фактор 9 випуск 5 - таке пропустити не можна.</strong></p><p>Проект Х-фактор 9 сезон дивує своїх глядачів чудесами. Наприклад, Валентин переніс важку операцію, після якої він міг втратити можливість не тільки співати, а й говорити. Проте, ось він, бере участь в кастингу Х-фактор 9 випуск 5 із легендарною піснею Стінга «Shape of my heart».</p><p>Інша учасниця кастингу Х-фактор 2018 Вікторія співає не заради грошей: їй подобається бачити посмішки на обличчях людей, які її слухають. Дівчина подорожує, постійно знаходить пригоди, знайомиться із новими людьми та грає прямо на вулицях незнайомих міст.</p><p>Вікторія принесла інструменти і запропонувала суддям заспівати разом із нею. Настя Каменських та Дмитро Шуров знову не втрималися від того, щоб вийти на сцену! Дивіться Х-фактор 9 сезон випуск 5 - кастинг у Вінниці приніс безліч приємних сюрпризів.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-4" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 4</a></p>

Кастинг у Вінниці: феї, безстрашні мандрівники і рок-н-рол!

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг у Вінниці: феї, безстрашні мандрівники і рок-н-рол!

Кастинг у Вінниці став одним із найцікавіших в цьому сезоні. Фея, безстрашний мандрівник і фанат Винника з далекого Зімбабве - батьківщина Pianoboy зустріла суддів дуже незвичайними виступами.

На кастинг проекту Х-фактор 9 сезон випуск 5 прийшли дуже різні учасники.

Першим із них став студент із Зімбабве Нкосіябо Масуко. Він - справжній фанат Олега Винника, і хоче співати, щоб жінки раділи йому точно так же, як і його кумиру. Але чи сподобається Олегу його пісня у виконанні Нкосіябо? Чому Андрій Данилко розніс в пух і прах не тільки учасника кастингу, але і суддів? Дивіться у проекті Х-фактор 9 випуск 5.

Гурт «Руки в брюки» потрапив на кастинг Х-фактор 2018 без черги - їх провів ведучий Андрій Бедняков.

Хлопці стверджують, що вони - найправильніші рок-н-рольщики: у них підкатані штани, прилизане волосся та друзі-музиканти. Чи зможуть вони вразити суддів проекту своїм драйвом? Дивіться в шоу Х-фактор 9 сезон випуск 5.

А після їх виступу Настя Каменських та Дмитро Шуров вийшли на сцену із рок-н-рольною імпровізацією! Дивіться онлайн Х-фактор 9 випуск 5 - таке пропустити не можна.

Проект Х-фактор 9 сезон дивує своїх глядачів чудесами. Наприклад, Валентин переніс важку операцію, після якої він міг втратити можливість не тільки співати, а й говорити. Проте, ось він, бере участь в кастингу Х-фактор 9 випуск 5 із легендарною піснею Стінга «Shape of my heart».

Інша учасниця кастингу Х-фактор 2018 Вікторія співає не заради грошей: їй подобається бачити посмішки на обличчях людей, які її слухають. Дівчина подорожує, постійно знаходить пригоди, знайомиться із новими людьми та грає прямо на вулицях незнайомих міст.

Вікторія принесла інструменти і запропонувала суддям заспівати разом із нею. Настя Каменських та Дмитро Шуров знову не втрималися від того, щоб вийти на сцену! Дивіться Х-фактор 9 сезон випуск 5 - кастинг у Вінниці приніс безліч приємних сюрпризів.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 4