Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг у Дніпрі: кого привела Ніна Матвієнко?
<p><strong>Найяскравіші виконавці Дніпра взяли участь у кастингу музичного шоу Х-фактор 2018. Історії про кохання, відданість і найпотаємніші мрії знайшли втілення в музиці.</strong></p><p>Учасник <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 6 Саша вважає себе дуже харизматичною людиною. Він так себе і кличе - Саша Харизма.</p><p>У звичайному житті Саша працює ведучим на різних заходах - весіллях, корпоративах, днях народженнях. Одного разу він навіть виконував пісню Олега Винника... на похоронах! Чи зможе людина-оркестр Саша донести свою харизму до суддів? Дізнайтеся у проекті Х-фактор кастинг в Дніпрі.</p><p>Ведучого Х-фактор 9 сезон випуск 6 Андрія Беднякова нагодували смачним домашнім салом.</p><p>Група «Дівчата» підготувалася як слід: вони не тільки завзято виступили на сцені Х-фактор 9, а й принесли із собою частування. Вистачило на всіх - і на ведучого, і на суддів. Невже у знаменитого «Лісапетного батальйону» з'явилися гідні конкуренти? Зустріньтеся із новим колективом «Дівчата» в проекті Х-фактор 2018 випуск 6.</p><p>Чоловік у формі пожежного раптом почав перевіряти місце проведення кастингу Х-фактор 9 сезон. Але він прийшов сюди не з ревізією - він прийшов на кастинг Х-фактор в Дніпрі співати. Незвичайний учасник працює рятувальником в пожежній частині. Одного разу він опинився на межі смерті і заспівав... Дивіться виступ самовідданого співака у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 6.</p><p><strong>У Насті важка доля: вона самостійно виховує дочку і заробляє на життя, як може. </strong></p><p><strong>Жінка співає в електричці, незважаючи на те, що всі знайомі вважають її жебрачкою. </strong>Співом у громадському транспорті не заробиш на безбідне життя для дитини, тому вона хоче більшого. Чи подарує їй той самий шанс проект Х-фактор 2018 випуск 6?</p><p>А ще Х-фактор кастинг в Дніпрі відзначився виступом співаючої таксистки, незвичайними подарунками для провідних і учасником-французом, якого прийшла підтримати сама Ніна Матвієнко! Не пропустіть нові обличчя в шоу Х-фактор 2018 випуск 6!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-5" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 5</a></p>

Кастинг у Дніпрі: кого привела Ніна Матвієнко?

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг у Дніпрі: кого привела Ніна Матвієнко?

Найяскравіші виконавці Дніпра взяли участь у кастингу музичного шоу Х-фактор 2018. Історії про кохання, відданість і найпотаємніші мрії знайшли втілення в музиці.

Учасник Х-фактор 9 сезон випуск 6 Саша вважає себе дуже харизматичною людиною. Він так себе і кличе - Саша Харизма.

У звичайному житті Саша працює ведучим на різних заходах - весіллях, корпоративах, днях народженнях. Одного разу він навіть виконував пісню Олега Винника... на похоронах! Чи зможе людина-оркестр Саша донести свою харизму до суддів? Дізнайтеся у проекті Х-фактор кастинг в Дніпрі.

Ведучого Х-фактор 9 сезон випуск 6 Андрія Беднякова нагодували смачним домашнім салом.

Група «Дівчата» підготувалася як слід: вони не тільки завзято виступили на сцені Х-фактор 9, а й принесли із собою частування. Вистачило на всіх - і на ведучого, і на суддів. Невже у знаменитого «Лісапетного батальйону» з'явилися гідні конкуренти? Зустріньтеся із новим колективом «Дівчата» в проекті Х-фактор 2018 випуск 6.

Чоловік у формі пожежного раптом почав перевіряти місце проведення кастингу Х-фактор 9 сезон. Але він прийшов сюди не з ревізією - він прийшов на кастинг Х-фактор в Дніпрі співати. Незвичайний учасник працює рятувальником в пожежній частині. Одного разу він опинився на межі смерті і заспівав... Дивіться виступ самовідданого співака у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 6.

У Насті важка доля: вона самостійно виховує дочку і заробляє на життя, як може. 

Жінка співає в електричці, незважаючи на те, що всі знайомі вважають її жебрачкою. Співом у громадському транспорті не заробиш на безбідне життя для дитини, тому вона хоче більшого. Чи подарує їй той самий шанс проект Х-фактор 2018 випуск 6?

А ще Х-фактор кастинг в Дніпрі відзначився виступом співаючої таксистки, незвичайними подарунками для провідних і учасником-французом, якого прийшла підтримати сама Ніна Матвієнко! Не пропустіть нові обличчя в шоу Х-фактор 2018 випуск 6!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 5