Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг в Чернівцях: Олег Винник виніс учасницю зі сцени
<p>Кастинг у Чернівцях приніс глядачам гарний настрій і зустріч зі старими знайомими.</p><p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 7 приїхав до Чернівців у пошуках нових талантів. Кастинг розпочався дуже яскраво: перші ж учасники закликали глядачів веселитися і танцювати, адже вони - Оркестр гарного настрою! Забавні хлопці виконали кавер-версію відомої пісні, яку вони назвали «Їдь у Глеваху». Підніміть собі настрій разом з Х-фактор 2018 випуск 7! Дізнаєтеся оригінал по каверу? Судді здогадалися відразу!</p><p>Справжньою перлиною кастингу Х-фактор в Чернівцях стала Шей з Нігерії.</p><p>Дівчина навчається в медичному і хоче стати лікарем, адже на її батьківщині бракує кваліфікованих медпрацівників. Але Шей любить співати і все ще сумнівається у виборі свого шляху. Зморив виступ учасниці, яку сам Олег Винник носив на руках під час ефіру в шоу Х-фактор 9 випуск 7.</p><p><strong>Учасниця кастингу Х-фактор в Чернівцях Ірен вийшла на сцену не тільки для того, щоб заспівати. Вона хоче довести своїй матері, що чогось варта.</strong></p><p>Іра з самого дитинства страждала від нестачі розуміння з боку матері. Вона категорично не розуміла захоплень дочки. Іра працює МС в нічних клубах і не отримує абсолютно ніякої підтримки. Вони з мамою дуже рідко спілкуються, і саме тому Ірен вирішила звернутися до неї за допомогою пісні.</p><p>Чи змогла Ірен довести і матері, і суддям, що вона вміє співати? Дивіться в шоу Х-фактор 2018 випуск 7.</p><p>Ведучий проекту Х-фактор 9 сезон запросив на сцену несподіваного учасника. Юра Васильців прийшов на кастинг Х-фактор в Чернівцях як глядач і зовсім не сподівався на участь.</p><p><strong>Але на сцені самого несподіваного учасника Х-фактор 9 сезон чекав сюрприз: судді втекли!</strong></p><p>Адже всі вони пам'ятають Юру по кастингу минулого року... Чим здивував їх Васильців на цей раз? Дивіться в шоу Х-фактор 2018 випуск 7.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-6" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 6</a></p>

Кастинг в Чернівцях: Олег Винник виніс учасницю зі сцени

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг в Чернівцях: Олег Винник виніс учасницю зі сцени

Кастинг у Чернівцях приніс глядачам гарний настрій і зустріч зі старими знайомими.

Х-фактор 9 сезон випуск 7 приїхав до Чернівців у пошуках нових талантів. Кастинг розпочався дуже яскраво: перші ж учасники закликали глядачів веселитися і танцювати, адже вони - Оркестр гарного настрою! Забавні хлопці виконали кавер-версію відомої пісні, яку вони назвали «Їдь у Глеваху». Підніміть собі настрій разом з Х-фактор 2018 випуск 7! Дізнаєтеся оригінал по каверу? Судді здогадалися відразу!

Справжньою перлиною кастингу Х-фактор в Чернівцях стала Шей з Нігерії.

Дівчина навчається в медичному і хоче стати лікарем, адже на її батьківщині бракує кваліфікованих медпрацівників. Але Шей любить співати і все ще сумнівається у виборі свого шляху. Зморив виступ учасниці, яку сам Олег Винник носив на руках під час ефіру в шоу Х-фактор 9 випуск 7.

Учасниця кастингу Х-фактор в Чернівцях Ірен вийшла на сцену не тільки для того, щоб заспівати. Вона хоче довести своїй матері, що чогось варта.

Іра з самого дитинства страждала від нестачі розуміння з боку матері. Вона категорично не розуміла захоплень дочки. Іра працює МС в нічних клубах і не отримує абсолютно ніякої підтримки. Вони з мамою дуже рідко спілкуються, і саме тому Ірен вирішила звернутися до неї за допомогою пісні.

Чи змогла Ірен довести і матері, і суддям, що вона вміє співати? Дивіться в шоу Х-фактор 2018 випуск 7.

Ведучий проекту Х-фактор 9 сезон запросив на сцену несподіваного учасника. Юра Васильців прийшов на кастинг Х-фактор в Чернівцях як глядач і зовсім не сподівався на участь.

Але на сцені самого несподіваного учасника Х-фактор 9 сезон чекав сюрприз: судді втекли!

Адже всі вони пам'ятають Юру по кастингу минулого року... Чим здивував їх Васильців на цей раз? Дивіться в шоу Х-фактор 2018 випуск 7.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 6