Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг у Полтаві: джаз для кота і велика авантюра
<p>Суддів і глядачів проекту Х-фактор важко здивувати, але славному місту Полтаві це вдалося. Не пропустіть джаз для кота, спогади Андрія Данилка та чудову виконавицю з Білорусі!</p> <p>Юна учасниця кастингу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 8 співає з самого дитинства.</p> <p>Ізабеллі всього 16 років, але вона впевнена в своїх силах і вважає, що Х-фактор 9 сезон може стати початком її майбутньої кар'єри. Однокласники часто говорять їй, щоб вона перестала «вити». Однак виявилося, що навіть Настя Каменських не може повторити дивовижні трелі 16-річної дівчинки! Хто із суддів прийшов у невимовний захват, а хто вважає, що Ізабеллі ще рано співати на великій сцені? Не пропустіть дивовижну учасницю шоу Х-фактор 9 сезон випуск 8.</p> <p>А ось іншій учасниці, Тетяні Кулі, явно не вистачає самовпевненості Ізабелли. Друзі буквально змусили її прийти на кастинг Х-фактор в Полтаві. Повірте, Тані нема чого соромитися - дивіться у проекті Х-фактор 9 випуск 9, як вона вразила суддів!</p> <p>Дмитро вважає себе любителем авантюр - він постійно шукає пригоди. У своєму житті він уже працював і токарем, і інструктором зі стрільби, і навіть служив у поліції. Можливо, проект Х-фактор 9 сезон стане найбільшою авантюрою в його житті. Вдалою чи ні - дізнайтеся просто зараз у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 8.</p> <p>Кастинг в Полтаві приніс проекту Х-фактор кілька незвичайних груп, в тому числі - «Jazz for a cat». Музиканти стверджують, що їх першим слухачем був кіт Василь. Тепер настала пора зіграти для публіки серйозніше.</p> <p><strong>Садівник Микола обімлів від кількості красивих жінок на проекті Х-фактор 9 сезон. Чоловік настільки впевнений в собі, що він навіть не вибрав пісню перед виходом на сцену! Більш того, він відібрав капелюх у ведучого Х-фактор 9 сезон! Не пропустіть його виступ на сцені Х-фактор 2018 випуск 8 - гарний настрій вам забезпечено.</strong></p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-7" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 7</a></p>

Кастинг у Полтаві: джаз для кота і велика авантюра

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг у Полтаві: джаз для кота і велика авантюра

Суддів і глядачів проекту Х-фактор важко здивувати, але славному місту Полтаві це вдалося. Не пропустіть джаз для кота, спогади Андрія Данилка та чудову виконавицю з Білорусі!

Юна учасниця кастингу Х-фактор 9 сезон випуск 8 співає з самого дитинства.

Ізабеллі всього 16 років, але вона впевнена в своїх силах і вважає, що Х-фактор 9 сезон може стати початком її майбутньої кар'єри. Однокласники часто говорять їй, щоб вона перестала «вити». Однак виявилося, що навіть Настя Каменських не може повторити дивовижні трелі 16-річної дівчинки! Хто із суддів прийшов у невимовний захват, а хто вважає, що Ізабеллі ще рано співати на великій сцені? Не пропустіть дивовижну учасницю шоу Х-фактор 9 сезон випуск 8.

А ось іншій учасниці, Тетяні Кулі, явно не вистачає самовпевненості Ізабелли. Друзі буквально змусили її прийти на кастинг Х-фактор в Полтаві. Повірте, Тані нема чого соромитися - дивіться у проекті Х-фактор 9 випуск 9, як вона вразила суддів!

Дмитро вважає себе любителем авантюр - він постійно шукає пригоди. У своєму житті він уже працював і токарем, і інструктором зі стрільби, і навіть служив у поліції. Можливо, проект Х-фактор 9 сезон стане найбільшою авантюрою в його житті. Вдалою чи ні - дізнайтеся просто зараз у проекті Х-фактор 9 сезон випуск 8.

Кастинг в Полтаві приніс проекту Х-фактор кілька незвичайних груп, в тому числі - «Jazz for a cat». Музиканти стверджують, що їх першим слухачем був кіт Василь. Тепер настала пора зіграти для публіки серйозніше.

Садівник Микола обімлів від кількості красивих жінок на проекті Х-фактор 9 сезон. Чоловік настільки впевнений в собі, що він навіть не вибрав пісню перед виходом на сцену! Більш того, він відібрав капелюх у ведучого Х-фактор 9 сезон! Не пропустіть його виступ на сцені Х-фактор 2018 випуск 8 - гарний настрій вам забезпечено.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 7