Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг у Харкові: пиво, таранька і китайський український
<p>Учасники кастингу у Харкові принесли суддям безліч подарунків - як пісенних, так і справжніх.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9" target="_blank">Х-фактор 9 сезон</a> випуск 9 від 27.10.2018 вас чекають нові сюрпризи!</p><p>Настя Каменських заспівала з однією із учасниць кастингу - простою сільської жінкою Ольгою Петрівною. На Х-фактор 9 сезон її відправила сім'я. Ольга Петрівна чудово співає, але куди більше хвилюється про своїх шести корів. Жінка прийшла не з порожніми руками: вона принесла всім суддям гостинці. Вдома Ольга Петрівна відома своєю працьовитістю та вмінням сватати. На кастингу Х-фактор в Харкові вона довела, що ще і вміє співати. Не пропустіть дует Ольги Петрівни і Насті Каменських на проекті Х-фактор 9 випуск 9.</p><p>Потенційні співаки приїхали на шоу Х-фактор 9 сезон не лише з усієї України, а й з далекого зарубіжжя. Так, Чен Тао приїхав в Україну з Китаю, щоб отримати музичну освіту. На батьківщині він працював викладачем, але його серце завжди належало музиці. Чен Тао дуже любить українські пісні - не пропустіть його виконання відомої народної композиції у шоу Х-фактор 2018 випуск 9.</p><p>Учасники кастингу Х-фактор у Харкові вражають своїми різноманітними талантами. Наприклад, Ілля не тільки співак - він ще й пише детективи. Чоловік ставиться до своєї творчості дуже філософськи: він вважає, що виконавець повинен міняти свого глядача. Ілля зовсім не тягнеться до того, що він називає дешевою популярністю. Чи зміг письменник змінити слухача за допомогою своєї пісні? Дивіться у шоу Х-фактор 9 сезон 9 випуск.</p><p><strong>Справжньою несподіванкою для Х-фактор 9 сезон стала поява відомого українського шоумена Дяді Жори!</strong></p><p>Актор добре підготувався до кастингу Х-фактор в Харкові: він прийшов із великою групою підтримки, танцями і... пивом. Не пропустіть феєричний виступ веселого шоумена на проекті Х-фактор 9 сезон випуск 9.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-9/vypusk-8" target="_blank">Х-фактор 9 сезон випуск 8</a></p>

Кастинг у Харкові: пиво, таранька і китайський український

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг у Харкові: пиво, таранька і китайський український

Учасники кастингу у Харкові принесли суддям безліч подарунків - як пісенних, так і справжніх.

У шоу Х-фактор 9 сезон випуск 9 від 27.10.2018 вас чекають нові сюрпризи!

Настя Каменських заспівала з однією із учасниць кастингу - простою сільської жінкою Ольгою Петрівною. На Х-фактор 9 сезон її відправила сім'я. Ольга Петрівна чудово співає, але куди більше хвилюється про своїх шести корів. Жінка прийшла не з порожніми руками: вона принесла всім суддям гостинці. Вдома Ольга Петрівна відома своєю працьовитістю та вмінням сватати. На кастингу Х-фактор в Харкові вона довела, що ще і вміє співати. Не пропустіть дует Ольги Петрівни і Насті Каменських на проекті Х-фактор 9 випуск 9.

Потенційні співаки приїхали на шоу Х-фактор 9 сезон не лише з усієї України, а й з далекого зарубіжжя. Так, Чен Тао приїхав в Україну з Китаю, щоб отримати музичну освіту. На батьківщині він працював викладачем, але його серце завжди належало музиці. Чен Тао дуже любить українські пісні - не пропустіть його виконання відомої народної композиції у шоу Х-фактор 2018 випуск 9.

Учасники кастингу Х-фактор у Харкові вражають своїми різноманітними талантами. Наприклад, Ілля не тільки співак - він ще й пише детективи. Чоловік ставиться до своєї творчості дуже філософськи: він вважає, що виконавець повинен міняти свого глядача. Ілля зовсім не тягнеться до того, що він називає дешевою популярністю. Чи зміг письменник змінити слухача за допомогою своєї пісні? Дивіться у шоу Х-фактор 9 сезон 9 випуск.

Справжньою несподіванкою для Х-фактор 9 сезон стала поява відомого українського шоумена Дяді Жори!

Актор добре підготувався до кастингу Х-фактор в Харкові: він прийшов із великою групою підтримки, танцями і... пивом. Не пропустіть феєричний виступ веселого шоумена на проекті Х-фактор 9 сезон випуск 9.

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Х-фактор 9 сезон випуск 8