Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Я соромлюсь свого тіла

Сезон 6
Вибрати сезон
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4

Важке захворювання – не вирок. Іноді «безнадійним» хворим потрібно, щоб у них просто повірили і протягнули руку допомоги. Саме це рік у рік робить проект «Я соромлюсь свого тіла».

Всі випуски: Сезон 6

Я соромлюсь свого тіла

Важке захворювання – не вирок. Іноді «безнадійним» хворим потрібно, щоб у них просто повірили і протягнули руку допомоги. Саме це рік у рік робить проект «Я соромлюсь свого тіла».

Про деякі хвороби не прийнято говорити вголос – люди вважають це неприємною і навіть соромною темою.Медичний проект телеканалу СТБ «Я соромлюсь свого тіла» вибрав непросту місію: допомагати важкохворим людям. Кожен день вони страждають від болю, незручностей і сорому. Власне тіло здається обтяжливою кліткою. На лікування не вистачає грошей. Від таких пацієнтів часто відмовляються лікарі і відвертаються близькі. Вони не знають, куди йти... Для деяких проект «Я соромлюсь свого тіла» став єдиною надією нарешті налагодити своє життя. Не всі хвороби можна вилікувати, але команда проекту робить все можливе, щоб полегшити страждання хворих. Не пропустіть зворушливі історії справжніх людей – дивіться проект «Я соромлюсь свого тіла» онлайн.


Історія шоу: від Об'єднаного Королівства до України.

«Я соромлюсь свого тіла» телеканалу СТБ – це адаптація британської передачі «Embarrassing Bodies». У Великобританії шоу виходило в 2007-2015 роках на телеканалі Channel 4. Британська версія проекту отримала любов телеглядачів і престижну премію BAFTA.

Згодом у «Embarrassing Bodies» з'явилося кілька іноземних адаптацій, зокрема і «Я соромлюсь свого тіла». Українська версія вперше вийшла в ефір у березні 2014 року і продовжує зніматися донині. Чекаєте нового сезону? Дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 7 сезон онлайн на сайті Teleportal.ua відразу після того, як він вийде в ефірі.


Формат проекту: відомі лікарі та небайдужа команда.

«Я соромлюсь свого тіла» залучає до співпраці кваліфікованих фахівців. Лікарі та ведучі розбираються у проблемах кожного учасника і знаходять до них індивідуальний підхід.

У програмі «Я соромлюсь свого тіла» немає нічого постановочного. Всі учасники – це реальні люди з підтвердженими діагнозами. Однак команда медичного проекту не спирається виключно на лікарняні виписки: пацієнтів заново обстежують і направляють на лікування. Учасникам надають медичну допомогу в залежності від захворювання – це і операції, і терапія, і реабілітація. Пацієнтам зазвичай потрібен ще й психолог – адже важка ноша хвороби впливає не тільки на тіло, а й на моральний стан.

За час свого існування проект «Я соромлюсь свого тіла» допоміг сотням людей. Спільними зусиллями лікарі і команда проекту допомагали учасникам із такими діагнозами і проблемами:

  • варикоз малої статевої губи;
  • цукровий діабет;
  • аномальне зростання у дитини;
  • торсіонна дистонія;
  • величезна пухлина на обличчі;
  • грижі;
  • та інше.

Фахівцям «Я Соромля свого тіла» вдалося або вилікувати пацієнтів, або помітно поліпшити їх стан і якість життя. Іноді виявляється, що проблема – не в самій хворобі, а в невірно поставленому діагноз! Повторне обстеження у проекті «Я соромлюсь свого тіла» допомогло багатьом героям, які стали жертвою лікарських помилок. Їх просто весь цей час лікували не від тієї хвороби!


Ведучі проекту СТБ «Я соромлюсь свого тіла».

Лікарі чекають учасників проекту не тільки в клініках, але і в студії. Ведучі – Валерій Ославський, Катерина Безвершенко і Людмила Шупенюк – теж люди з медичною освітою, тому вони знають, про що говорять.

Валерій Ославський не завжди був телеведучим. Його спеціальність – хірург-травматолог. До 2014 року він працював у лікарнях Одеси і Миколаєва. Він – прихильник здорового способу життя. Намагається підняти рівень усвідомленості українців, які часто звертаються до лікарів надто пізно.

Євгенія Безвершенко – практикуючий лікар-дерматовенеролог. Вона присвятила допомозі людям все своє життя – за плечима у жінки вже 20 років медичної практики!

Людмила Шупенюк – акушер-гінеколог, лікар вищої категорії. У неї дуже делікатна робота, адже на території колишнього СНД похід до «жіночого лікаря» досі вважається темою, про яку воліють мовчати. Але ж саме своєчасна перевірка у гінеколога може врятувати жінці життя! В рамках проекту «Я соромлюсь свого тіла» і Людмилі Шупенюк, і її колегам доводиться голосно говорити про ті проблеми, які люди вважають «ганебними». Саме сором часто заважає хворим своєчасно звернутися до фахівців.

Місія ведучих «Я соромлюсь свого тіла» – не тільки допомогти героям, а й показати телеглядачам, що потрібно дбати про своє здоров'я. Головне – не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівців. Дивіться всі сезони проекту «Я соромлюсь свого тіла» онлайн на сайті Teleportal.ua.