Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Від анорексії до надмірної ваги: як лікарі допомагали пацієнтам позбутися недуги
<p>У проекті <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4 сезону</span> 1 випуску на прийом до лікарів проекту - Людмили Шупенюк, Катерини Безвершенко і Валерія Ославського прийшли пацієнти з різними скаргами на стан здоров'я.</p><p>Однією з пацієнток виявилася Наталія Голуб, яка вже понад 10 років не зверталася за медичною допомогою. Вага жінки настільки велика, що вже становить загрозу її життю. У Наталії серйозні проблеми з серцем!</p><p>Ще одна пацієнтка прийшла на проект <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла </span>з проблемою нестачі ваги - анорексію. Важка психологічна травма спровокувала критичне зниження маси тіла у дівчини - 32 кг!</p><p>А також в програмі рідкісний випадок захворювання - недосконалий остеогенез! «Кришталева людина» Руслан Дорожко через викривлення кісток ледве пересувається!</p><p>Дивіться онлайн <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезон 1 випуск.</p>

Від анорексії до надмірної ваги: як лікарі допомагали пацієнтам позбутися недуги

Всі випуски | Сезон 4

Від анорексії до надмірної ваги: як лікарі допомагали пацієнтам позбутися недуги

У проекті Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 1 випуску на прийом до лікарів проекту - Людмили Шупенюк, Катерини Безвершенко і Валерія Ославського прийшли пацієнти з різними скаргами на стан здоров'я.

Однією з пацієнток виявилася Наталія Голуб, яка вже понад 10 років не зверталася за медичною допомогою. Вага жінки настільки велика, що вже становить загрозу її життю. У Наталії серйозні проблеми з серцем!

Ще одна пацієнтка прийшла на проект Я соромлюсь свого тіла з проблемою нестачі ваги - анорексію. Важка психологічна травма спровокувала критичне зниження маси тіла у дівчини - 32 кг!

А також в програмі рідкісний випадок захворювання - недосконалий остеогенез! «Кришталева людина» Руслан Дорожко через викривлення кісток ледве пересувається!

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 1 випуск.