Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катерина Безвершенко провела розслідування, щоб вивести шахраїв на чисту воду
<p>Лікарі проекту <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезону 10 випуску готові до нових пацієнтів.</p><p>У програму звернувся 50-річний Юрій Нестерук зі скаргою на пухлину гігантських розмірів. Вона виросла в області серця і стала навіть випирати назовні!</p><p>Наступною прийшла в проект <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезона Нонна Асатрян. У неї немає 6 зубів і протез, який вона носить, завдає їй страшні болі.</p><p>Але особливо несподіваний візит чекав Катерину Безвершенко. До неї звернулася жінка, яка звинуватила її у шахрайстві! Виявилося, що під ім'ям Безвершенко в інтернеті рекламують препарат, який зовсім не допомагає!</p><p>Також на прийом прийшла Аліна Казбекова. У дівчини був хронічний гайморит, який дав серйозні ускладнення на очі. Захворювання дійшло до такої міри, що зір дівчини був під загрозою. Вона пройшла курс лікування і тепер ділиться результатом!</p><p>Доктора програми вирішили провести експериментальний курс лікування для тих, хто страждає обсесивно-компульсивними розладами психіки. Які результати вийшли?</p><p>Дивіться історії пацієнтів онлайн у програмі <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезон 10 випуск.</p>

Катерина Безвершенко провела розслідування, щоб вивести шахраїв на чисту воду

Всі випуски | Сезон 4

Катерина Безвершенко провела розслідування, щоб вивести шахраїв на чисту воду

Лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 10 випуску готові до нових пацієнтів.

У програму звернувся 50-річний Юрій Нестерук зі скаргою на пухлину гігантських розмірів. Вона виросла в області серця і стала навіть випирати назовні!

Наступною прийшла в проект Я соромлюсь свого тіла 4 сезона Нонна Асатрян. У неї немає 6 зубів і протез, який вона носить, завдає їй страшні болі.

Але особливо несподіваний візит чекав Катерину Безвершенко. До неї звернулася жінка, яка звинуватила її у шахрайстві! Виявилося, що під ім'ям Безвершенко в інтернеті рекламують препарат, який зовсім не допомагає!

Також на прийом прийшла Аліна Казбекова. У дівчини був хронічний гайморит, який дав серйозні ускладнення на очі. Захворювання дійшло до такої міри, що зір дівчини був під загрозою. Вона пройшла курс лікування і тепер ділиться результатом!

Доктора програми вирішили провести експериментальний курс лікування для тих, хто страждає обсесивно-компульсивними розладами психіки. Які результати вийшли?

Дивіться історії пацієнтів онлайн у програмі Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 10 випуск.