Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як звичайний манікюр може привести до 9 років страждань: лікування новоутворень на руках
<p>У випуску 11 сезону 4 проекту Я соромлюсь свого тіла лікарі прийняли нових пацієнтів.</p><p>Мілена Согомонян 9 років тому зробила невдалий манікюр і з того часу безуспішно бореться з нігтьовими бородавками. Нарощені акрилові нігті спровокували появу новоутворень на руках. </p><p>Також у програму Я соромлюсь свого тіла 4 сезону звернулася жінка, яка пережила рак грудей. У боротьбі з хворобою їй довелося видалити обидві молочні залози і тепер вона хоче повернути собі жіночу привабливість. Як пройшла операція по відновленню грудей?</p><p>Новий експеримент програми! Валерій Ославський на власному досвіді вирішив розвінчати найпоширеніші міфи про причини захворювання застудою. Що ж насправді провокує хвороби?</p><p>Лікування ОКР триває. Для лікування обсесивно-компульсивних розладів дуже важливо виявити причину такої поведінки. У багатьох учасників вдалося це з'ясувати, але яку історію зберігає в собі Вікторія?</p><p>Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон випуск 11.</p>

Як звичайний манікюр може привести до 9 років страждань: лікування новоутворень на руках

Всі випуски | Сезон 4

Як звичайний манікюр може привести до 9 років страждань: лікування новоутворень на руках

У випуску 11 сезону 4 проекту Я соромлюсь свого тіла лікарі прийняли нових пацієнтів.

Мілена Согомонян 9 років тому зробила невдалий манікюр і з того часу безуспішно бореться з нігтьовими бородавками. Нарощені акрилові нігті спровокували появу новоутворень на руках.

Також у програму Я соромлюсь свого тіла 4 сезону звернулася жінка, яка пережила рак грудей. У боротьбі з хворобою їй довелося видалити обидві молочні залози і тепер вона хоче повернути собі жіночу привабливість. Як пройшла операція по відновленню грудей?

Новий експеримент програми! Валерій Ославський на власному досвіді вирішив розвінчати найпоширеніші міфи про причини захворювання застудою. Що ж насправді провокує хвороби?

Лікування ОКР триває. Для лікування обсесивно-компульсивних розладів дуже важливо виявити причину такої поведінки. У багатьох учасників вдалося це з'ясувати, але яку історію зберігає в собі Вікторія?

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон випуск 11.