Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лікарі провели складну операцію по виправленню деформованих ніг
<p>Наталію Колонович в проект Я Соромля свого тела 4 сезони 12 випуску привела любов до каблуків. Високе і незручне взуття стало її покаранням - на ногах утворилися хворобливі нарости. Вже 7 років дівчина не може нормально ходити.</p><p>Також лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону проведуть складну операцію! Пацієнт Руслан Дрожко страждає хворобою «кришталевої людини», через яку у нього викривлені ноги.</p><p>Ще один експеримент від ведучих програми! Лікарі вирішили поцікавитися, що українці знають про вікові зміни в організмі жінки. Період менопаузи в 8-D ефекті!</p><p>Яких результатів досягли учасники експерименту програми з лікування психічних розладів і чи зможуть вони повернутися до нормального життя?</p><p>Як проходив приймальний день - дивіться Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 12 випуск.</p>

Лікарі провели складну операцію по виправленню деформованих ніг

Всі випуски | Сезон 4

Лікарі провели складну операцію по виправленню деформованих ніг

Наталію Колонович в проект Я Соромля свого тела 4 сезони 12 випуску привела любов до каблуків. Високе і незручне взуття стало її покаранням - на ногах утворилися хворобливі нарости. Вже 7 років дівчина не може нормально ходити.

Також лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону проведуть складну операцію! Пацієнт Руслан Дрожко страждає хворобою «кришталевої людини», через яку у нього викривлені ноги.

Ще один експеримент від ведучих програми! Лікарі вирішили поцікавитися, що українці знають про вікові зміни в організмі жінки. Період менопаузи в 8-D ефекті!

Яких результатів досягли учасники експерименту програми з лікування психічних розладів і чи зможуть вони повернутися до нормального життя?

Як проходив приймальний день - дивіться Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 12 випуск.