Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пухлина на тілі пацієнтів не дає жити повноцінним життям
<p>У випуску 13 сезону 4 проекти Я Соромля свого тела нові історії пацієнтів!</p><p>У програму звернувся Сергій Лаценко. Чоловік переніс серію операцій, після яких утворилася величезна грижа черевної порожнини. Сергію важко ходити, дихати, жити - він став безпорадним.</p><p>Також на прийом прийшли Марія Бусько з вродженим новоутворенням на оці, Наталя Руденко з невдалим перманентним татуажем і Степанида Чіяченко з новоутвореннями на мочках вух.</p><p>У традиційному експерименті проекту лікарі розповіли все про нормальний сон. А психологи підбили результати 21-денної терапії ОКР. Як проходив приймальний день - дивіться Я Соромля свого тела 4 сезон 13 випуск.</p>

Пухлина на тілі пацієнтів не дає жити повноцінним життям

Всі випуски | Сезон 4

Пухлина на тілі пацієнтів не дає жити повноцінним життям

У випуску 13 сезону 4 проекти Я Соромля свого тела нові історії пацієнтів!

У програму звернувся Сергій Лаценко. Чоловік переніс серію операцій, після яких утворилася величезна грижа черевної порожнини. Сергію важко ходити, дихати, жити - він став безпорадним.

Також на прийом прийшли Марія Бусько з вродженим новоутворенням на оці, Наталя Руденко з невдалим перманентним татуажем і Степанида Чіяченко з новоутвореннями на мочках вух.

У традиційному експерименті проекту лікарі розповіли все про нормальний сон. А психологи підбили результати 21-денної терапії ОКР. Як проходив приймальний день - дивіться Я Соромля свого тела 4 сезон 13 випуск.