Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як вода може зруйнувати зуби?
<p>У проекті Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 14 випуску лікарі стали свідками того, як неякісна вода позначилася на стані здоров'я пацієнтів.</p><p>У програму звернувся Євген Теліжнік зі стоматологічною проблемою - у нього зруйновані всі зуби. Як виявилося, через споживання води з підвищеним вмістом сполук фтору у чоловіка розвинулася деструктивна форма флюорозу. Але турбується Євген не тільки про себе. З таким же захворюванням прийшла і Вероніка Ткаченко. Вони обидва з одного району, що дуже зацікавило лікарів програми.</p><p>Також на прийом до лікарів проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону приходили і маленькі пацієнти. У 5-річного Максима Тертичного в попі утворилася шишка, яка постійно збільшується. Що вдалося з'ясувати лікарям при огляді дитини? Ще одна пацієнтка - маленька дівчинка Оля, у якої зрослися пальчики на правій руці.</p><p>Крім допомоги пацієнтам, лікарі проекту провели і два експерименти. В ході одного вони розповіли все про наші суглоби, а другого - до чого призводить недосипання? Результати вразили!</p><p>Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон випуск 14.</p>

Як вода може зруйнувати зуби?

Всі випуски | Сезон 4

Як вода може зруйнувати зуби?

У проекті Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 14 випуску лікарі стали свідками того, як неякісна вода позначилася на стані здоров'я пацієнтів.

У програму звернувся Євген Теліжнік зі стоматологічною проблемою - у нього зруйновані всі зуби. Як виявилося, через споживання води з підвищеним вмістом сполук фтору у чоловіка розвинулася деструктивна форма флюорозу. Але турбується Євген не тільки про себе. З таким же захворюванням прийшла і Вероніка Ткаченко. Вони обидва з одного району, що дуже зацікавило лікарів програми.

Також на прийом до лікарів проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону приходили і маленькі пацієнти. У 5-річного Максима Тертичного в попі утворилася шишка, яка постійно збільшується. Що вдалося з'ясувати лікарям при огляді дитини? Ще одна пацієнтка - маленька дівчинка Оля, у якої зрослися пальчики на правій руці.

Крім допомоги пацієнтам, лікарі проекту провели і два експерименти. В ході одного вони розповіли все про наші суглоби, а другого - до чого призводить недосипання? Результати вразили!

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон випуск 14.