Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Народні методи в лікуванні захворювань
<p>Лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 16 випуску взяли нових пацієнтів.</p><p>На прийом до Людмили Шупенюк прийшла 51-річна Тамара Немченко. Жінка страждає нетриманням сечі, але вперто продовжує лікувати себе народними засобами. Вона поділилася з Людмилою секретом, що використовувала китайські фіто-тампони. Лікар, зацікавившись, вирішила провести свій експеримент і перевірити, наскільки ж ефективні ці засоби.</p><p>На прийом до дерматовенеролога Катерини Безвершенко в 16 випуску Я соромлюсь свого тіла прийшла 10-річна пацієнтка Настя. Вона з трьох років рве на собі волосся і вже навіть не відчуває болю при цьому. Що сказав психолог, поспілкувавшись з Настею, і яке складне рішення треба було прийняти її батькам?</p><p>А до Валерія Ославського звернувся незвичайний пацієнт із тхором, при цьому хлопець скаржився на алергію. </p><p>Дивіться всі історії пацієнтів Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 16 випуску онлайн.</p>

Народні методи в лікуванні захворювань

Всі випуски | Сезон 4

Народні методи в лікуванні захворювань

Лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 16 випуску взяли нових пацієнтів.

На прийом до Людмили Шупенюк прийшла 51-річна Тамара Немченко. Жінка страждає нетриманням сечі, але вперто продовжує лікувати себе народними засобами. Вона поділилася з Людмилою секретом, що використовувала китайські фіто-тампони. Лікар, зацікавившись, вирішила провести свій експеримент і перевірити, наскільки ж ефективні ці засоби.

На прийом до дерматовенеролога Катерини Безвершенко в 16 випуску Я соромлюсь свого тіла прийшла 10-річна пацієнтка Настя. Вона з трьох років рве на собі волосся і вже навіть не відчуває болю при цьому. Що сказав психолог, поспілкувавшись з Настею, і яке складне рішення треба було прийняти її батькам?

А до Валерія Ославського звернувся незвичайний пацієнт із тхором, при цьому хлопець скаржився на алергію.

Дивіться всі історії пацієнтів Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 16 випуску онлайн.