Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Медичні дива лікарів проекту
<p>Новим пацієнтом проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 17 випуску став молодий батько двох синів Віталій Зеленський. У чоловіка деформація грудної клітини привела до того, що серце залишилося практично незахищеним.</p><p>Ще одна пацієнтка - Людмила Лещук. Вона звернулася до лікаря програми з позаматковою вагітністю, у якій мертвий плід залишився в матковій трубі.</p><p>А після тривалої перерви на прийом прийшла Яся Осипенко. У дівчини відсутні зуби і нижня щелепа. Чи змогли допомогти лікарі проекту пацієнтам?</p><p>Також в цьому випуску не пропустіть, як проходить лікування учасників минулих випусків!</p>

Медичні дива лікарів проекту

Всі випуски | Сезон 4

Медичні дива лікарів проекту

Новим пацієнтом проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 17 випуску став молодий батько двох синів Віталій Зеленський. У чоловіка деформація грудної клітини привела до того, що серце залишилося практично незахищеним.

Ще одна пацієнтка - Людмила Лещук. Вона звернулася до лікаря програми з позаматковою вагітністю, у якій мертвий плід залишився в матковій трубі.

А після тривалої перерви на прийом прийшла Яся Осипенко. У дівчини відсутні зуби і нижня щелепа. Чи змогли допомогти лікарі проекту пацієнтам?

Також в цьому випуску не пропустіть, як проходить лікування учасників минулих випусків!