Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чим закінчилося лікування одного з унікальних пацієнтів Руслана Дорожка?
<p>У 18 випуску Я соромлюсь свого тіла 4 сезона до лікарів проекту звернулася успішна бізнес-вумен Тетяна Бєлан. Жінка вже 14 років вживає марихуану і страждає від нікотинової залежності. Однак найстрашніше, що тільки у такий спосіб Таня рятується від важких спогадів юності. Це наштовхнуло лікарів проекту провести експеримент і дізнатися, що українці знають про наркотики і як визначити наркомана.</p><p>Також ви побачите унікальний випадок! Руслан Дорожок, який міг пересуватися тільки на зігнутих ногах, встав на свої, вже рівні ноги і зробив перші кроки здорової людини!</p><p>Ви дізнаєтеся, як склалося життя учасників психологічного проекту по лікуванню ОКР. А також своїми результатами лікування прийдуть поділитися учасники минулих сезонів і випусків.</p><p>Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон випуск 18.</p>

Чим закінчилося лікування одного з унікальних пацієнтів Руслана Дорожка?

Всі випуски | Сезон 4

Чим закінчилося лікування одного з унікальних пацієнтів Руслана Дорожка?

У 18 випуску Я соромлюсь свого тіла 4 сезона до лікарів проекту звернулася успішна бізнес-вумен Тетяна Бєлан. Жінка вже 14 років вживає марихуану і страждає від нікотинової залежності. Однак найстрашніше, що тільки у такий спосіб Таня рятується від важких спогадів юності. Це наштовхнуло лікарів проекту провести експеримент і дізнатися, що українці знають про наркотики і як визначити наркомана.

Також ви побачите унікальний випадок! Руслан Дорожок, який міг пересуватися тільки на зігнутих ногах, встав на свої, вже рівні ноги і зробив перші кроки здорової людини!

Ви дізнаєтеся, як склалося життя учасників психологічного проекту по лікуванню ОКР. А також своїми результатами лікування прийдуть поділитися учасники минулих сезонів і випусків.

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон випуск 18.