Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому зайва вага настільки небезпечна для здоров'я?
<p>Лікарі проекту <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезону 3 випуску продовжують прийом пацієнтів.</p><p>До них звернувся чоловік, який поскаржився на нетримання сечі. При огляді з'ясувалося, що не тільки це викликає занепокоєння. Крім того, у пацієнта є зайва вага і проблеми зі статевим органом!</p><p>Ще одна пацієнтка Я Соромля свого тела 4 сезони потрапила на прийом до Катерини Безвершенко. Її проблема - висипання на шкірі, які на не може вилікувати вже 9 років!</p><p>Чи можна вирватися з в'язниці під назвою ОКР? Обсесивно-компульсивний розлад - психічне захворювання, що супроводжується сильними нав'язливими думками, що переходять в патологічний страх. Дивіться у програмі експериментальне лікування ОКР!</p><p>Детальніше в програмі онлайн Я соромлюсь свого тіла сезон 4 выпуск 3.</p>

Чому зайва вага настільки небезпечна для здоров'я?

Всі випуски | Сезон 4

Чому зайва вага настільки небезпечна для здоров'я?

Лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 3 випуску продовжують прийом пацієнтів.

До них звернувся чоловік, який поскаржився на нетримання сечі. При огляді з'ясувалося, що не тільки це викликає занепокоєння. Крім того, у пацієнта є зайва вага і проблеми зі статевим органом!

Ще одна пацієнтка Я Соромля свого тела 4 сезони потрапила на прийом до Катерини Безвершенко. Її проблема - висипання на шкірі, які на не може вилікувати вже 9 років!

Чи можна вирватися з в'язниці під назвою ОКР? Обсесивно-компульсивний розлад - психічне захворювання, що супроводжується сильними нав'язливими думками, що переходять в патологічний страх. Дивіться у програмі експериментальне лікування ОКР!

Детальніше в програмі онлайн Я соромлюсь свого тіла сезон 4 выпуск 3.