Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Самолікування захворювання призвело до протезу
<p>У проект <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезону 4 випуску продовжують звертатися пацієнти.</p><p>На прийом до Людмили Шупенюк прийшла дівчина з скаргою на сильні болі в вусі. Оскільки жінка лікувалася самостійно, шкода вуха завдано чималий. Огляд у фахівців покаже, чи зможе вона знову чути.</p><p>Ще один пацієнт програми Я Соромля свого тела 4 сезони - Юліан Горбач. Хлопець переніс складну операцію з вирівнювання викривлення ніг і пройшов тривалу реабілітацію. Чи зможе Юліан нарешті ходити самостійно?</p><p>Також в програмі дивіться нові експерименти! Лікарі проекту поцікавляться в українців про способи запобігання від хвороб, що передаються статевим шляхом.</p><p>А також продовження лікування ОКР! Хворих обсесивно-компульсивними розладами психіки закрили в одному будинку, де вони повинні жити за певним розпорядком дня, виконуючи всі правила лікаря. Хто не впорається з завданнями та покине проект?</p><p class="ql-align-justify">Детальніше дивіться онлайн <span style="color: black;">Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 4 випуск.</span></p><p><br></p><p><br></p>

Самолікування захворювання призвело до протезу

Всі випуски | Сезон 4

Самолікування захворювання призвело до протезу

У проект Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 4 випуску продовжують звертатися пацієнти.

На прийом до Людмили Шупенюк прийшла дівчина з скаргою на сильні болі в вусі. Оскільки жінка лікувалася самостійно, шкода вуха завдано чималий. Огляд у фахівців покаже, чи зможе вона знову чути.

Ще один пацієнт програми Я Соромля свого тела 4 сезони - Юліан Горбач. Хлопець переніс складну операцію з вирівнювання викривлення ніг і пройшов тривалу реабілітацію. Чи зможе Юліан нарешті ходити самостійно?

Також в програмі дивіться нові експерименти! Лікарі проекту поцікавляться в українців про способи запобігання від хвороб, що передаються статевим шляхом.

А також продовження лікування ОКР! Хворих обсесивно-компульсивними розладами психіки закрили в одному будинку, де вони повинні жити за певним розпорядком дня, виконуючи всі правила лікаря. Хто не впорається з завданнями та покине проект?

Детальніше дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 4 випуск.