Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як виявити паразитів в організмі?
<p>Лікарі проекту <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезону 5 випуску вирішили перевірити, що українці знають про паразитів. Відомо кілька сотень видів паразитів, які люди носять у собі. Як їх виявити та якими методами боротися - в експерименті програми!</p><p>У проекті <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 4 сезону - непростий клінічний випадок. Наталія Корчагіна прийшла в програму з паразитарним захворюванням печінки - ехінококом. Жінка перенесла вже кілька операцій, але паразит ніяк не залишить її в спокої. Захворювання дійшло до такої міри, що Наталія вже почала сходити з розуму!</p><p>Успіхи та провали у боротьбі з ОКР. Учасники проекту з лікування обсесивно-компульсивного розладу мають один на один зустрітися зі своїми нав'язливими страхами. Чи впораються хворі з завданням?</p><p>Чи зможуть фахівці проекту допомогти пацієнтам - дивіться онлайн <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла</span> 5 випуск.</p>

Як виявити паразитів в організмі?

Всі випуски | Сезон 4

Як виявити паразитів в організмі?

Лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 5 випуску вирішили перевірити, що українці знають про паразитів. Відомо кілька сотень видів паразитів, які люди носять у собі. Як їх виявити та якими методами боротися - в експерименті програми!

У проекті Я соромлюсь свого тіла 4 сезону - непростий клінічний випадок. Наталія Корчагіна прийшла в програму з паразитарним захворюванням печінки - ехінококом. Жінка перенесла вже кілька операцій, але паразит ніяк не залишить її в спокої. Захворювання дійшло до такої міри, що Наталія вже почала сходити з розуму!

Успіхи та провали у боротьбі з ОКР. Учасники проекту з лікування обсесивно-компульсивного розладу мають один на один зустрітися зі своїми нав'язливими страхами. Чи впораються хворі з завданням?

Чи зможуть фахівці проекту допомогти пацієнтам - дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 випуск.