Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жіночі груди: великі чи маленькі?
<p>Проект <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4 сезон</span> 6 випуск допомагає жінкам знову відчути себе привабливими!</p><p>Так, в програму звернулася молода дівчина, яка страждає від 11-го розміру грудей. Її величезний бюст не тільки шкодить її особистим стосункам, але і просто заважає вести побут! Як виявилося, здоров'я дівчини теж підірвано. Щоб їй допомогти, лікарі <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4 сезону</span> поставили жорсткі умови.</p><p>Так з яким же розміром бюсту жінки відчувають себе бажанішими і найкомфортніше і як можна його поліпшити? Фахівці програми вирішують це делікатне питання в експерименті! </p><p>Експеримент з лікування обсесивно-компульсивного розладу триває. Психолог програми приготував нове випробування для учасників - ферму. Чи впораються зі своїми нав'язливими страхами учасники програми?</p><p>Які результати вийшли - дивіться онлайн <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 6 випуск.</span></p>

Жіночі груди: великі чи маленькі?

Всі випуски | Сезон 4

Жіночі груди: великі чи маленькі?

Проект Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 6 випуск допомагає жінкам знову відчути себе привабливими!

Так, в програму звернулася молода дівчина, яка страждає від 11-го розміру грудей. Її величезний бюст не тільки шкодить її особистим стосункам, але і просто заважає вести побут! Як виявилося, здоров'я дівчини теж підірвано. Щоб їй допомогти, лікарі Я соромлюсь свого тіла 4 сезону поставили жорсткі умови.

Так з яким же розміром бюсту жінки відчувають себе бажанішими і найкомфортніше і як можна його поліпшити? Фахівці програми вирішують це делікатне питання в експерименті!

Експеримент з лікування обсесивно-компульсивного розладу триває. Психолог програми приготував нове випробування для учасників - ферму. Чи впораються зі своїми нав'язливими страхами учасники програми?

Які результати вийшли - дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 4 сезон 6 випуск.