Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Проблеми в статевій сфері: як допомогти чоловікам?
<p>У сьомому випуску проекту <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4</span> лікарі торкнулися теми сексу.</p><p>У своїх експериментах вони з'ясували, що ж українці знають про нормальну тривалість статевого акту, а також через які захворювання можуть виникнути проблеми в ліжку.</p><p>Приводом поговорити на цю тему стали пацієнти <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4 </span>сезону, чиє життя круто змінилося через проблеми зі статевим членом. Так, у Ігоря Зінченко розпався шлюб через те, що його викривлений член завдавав сильного болю дружині. А Федір Дибец страждає проблемами з потенцією і його сім'я на волосок від розпаду.</p><p>Експеримент програми по лікуванню ОКР: чи зможуть пацієнти з нав'язливими маніями чистоти доглядати за поросям?</p><p>Дивіться всі історії 7 випуску <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4</span> онлайн.</p>

Проблеми в статевій сфері: як допомогти чоловікам?

Всі випуски | Сезон 4

Проблеми в статевій сфері: як допомогти чоловікам?

У сьомому випуску проекту Я соромлюсь свого тіла 4 лікарі торкнулися теми сексу.

У своїх експериментах вони з'ясували, що ж українці знають про нормальну тривалість статевого акту, а також через які захворювання можуть виникнути проблеми в ліжку.

Приводом поговорити на цю тему стали пацієнти Я соромлюсь свого тіла 4 сезону, чиє життя круто змінилося через проблеми зі статевим членом. Так, у Ігоря Зінченко розпався шлюб через те, що його викривлений член завдавав сильного болю дружині. А Федір Дибец страждає проблемами з потенцією і його сім'я на волосок від розпаду.

Експеримент програми по лікуванню ОКР: чи зможуть пацієнти з нав'язливими маніями чистоти доглядати за поросям?

Дивіться всі історії 7 випуску Я соромлюсь свого тіла 4 онлайн.