Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Що викликало аномальний ріст у 12-річної дівчинки?
<p>У лікарів проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 8 випуску нові і дуже непрості пацієнти.</p><p>Одним з найскладніших випадків у практиці Катерини Безвершенко виявилася 12-річна дівчинка з аномальним зростом - 1, 90 см! Що спровокувало такий ріст - покажуть дослідження програми.</p><p>Людмилу Шупенюк також здивував один з пацієнтів. 40-річний Юрій Іванов два роки страждає на хворобу, від якої у нього сильно збільшилося яєчко. Але, всупереч страшним болям, чоловік жодного разу не звернувся до лікаря. Виявилося, що він носив в ньому цілий літр рідини!</p><p>Також в програмі нові експерименти! Валерій Ославський наочно покаже, від чого може боліти голова, і до якого лікаря звертатися, щоб вгамувати її.</p><p>Хворі ОКР в паніці збирають речі! Психолог програми відправив учасників з лікування обсесивно-компульсивного розладу в похід. Для зборів виділено лише 15 хвилин. Нові правила, нові обмеження - чи зможуть учасники прожити в лісі з речами, які вони вибрали в паніці?</p><p>Дивіться онлайн проект Я Соромля свого тела 4 сезон 8 випуск.</p>

Що викликало аномальний ріст у 12-річної дівчинки?

Всі випуски | Сезон 4

Що викликало аномальний ріст у 12-річної дівчинки?

У лікарів проекту Я соромлюсь свого тіла 4 сезону 8 випуску нові і дуже непрості пацієнти.

Одним з найскладніших випадків у практиці Катерини Безвершенко виявилася 12-річна дівчинка з аномальним зростом - 1, 90 см! Що спровокувало такий ріст - покажуть дослідження програми.

Людмилу Шупенюк також здивував один з пацієнтів. 40-річний Юрій Іванов два роки страждає на хворобу, від якої у нього сильно збільшилося яєчко. Але, всупереч страшним болям, чоловік жодного разу не звернувся до лікаря. Виявилося, що він носив в ньому цілий літр рідини!

Також в програмі нові експерименти! Валерій Ославський наочно покаже, від чого може боліти голова, і до якого лікаря звертатися, щоб вгамувати її.

Хворі ОКР в паніці збирають речі! Психолог програми відправив учасників з лікування обсесивно-компульсивного розладу в похід. Для зборів виділено лише 15 хвилин. Нові правила, нові обмеження - чи зможуть учасники прожити в лісі з речами, які вони вибрали в паніці?

Дивіться онлайн проект Я Соромля свого тела 4 сезон 8 випуск.