Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лікарі допомагають вирішити проблеми
<p>У 9 випуску <span style="color: rgb(0, 0, 0);">Я соромлюсь свого тіла 4 сезона</span> нові історії пацієнтів клініки.</p><p>На прийом до Катерини Безвершенко прийшла мама з 7-річною донькою, у якій на копчику росте волосся. Дівчинку постійно висміюють однолітки через такий дефект.</p><p>Ще однією пацієнткою лікаря стала Тетяна Танасієнко. У дівчини на бровах виросла родима пляма, від якої не вдається позбутися навіть хірургічним шляхом!</p><p>У Валерія Ославського теж непростий прийом. Його пацієнту після нещасного випадку відрізало частину ступней, і тепер хлопець відчуває неймовірні болі при ходьбі.</p><p>Також в програмі історія ще одного пацієнта клініки - підлітка Олега Романчака, статевий член якого покритий свищами і шрамами. Олег вже переніс 20 невдалих операцій і, як і раніше, не може ходити в туалет, як всі хлопчики.</p><p>В експерименті з лікування обсесивно-компульсивного розладу учасники повинні провести день в клініці, допомагаючи лікарям проводити огляди. Чи пішло це на користь зустрітися віч-на-віч зі своїми страхами?</p><p>Дивіться про всі випадки приймального дня онлайн в 9 випуску Я Соромля свого тела 4 сезон</p><p><br></p>

Лікарі допомагають вирішити проблеми

Всі випуски | Сезон 4

Лікарі допомагають вирішити проблеми

У 9 випуску Я соромлюсь свого тіла 4 сезона нові історії пацієнтів клініки.

На прийом до Катерини Безвершенко прийшла мама з 7-річною донькою, у якій на копчику росте волосся. Дівчинку постійно висміюють однолітки через такий дефект.

Ще однією пацієнткою лікаря стала Тетяна Танасієнко. У дівчини на бровах виросла родима пляма, від якої не вдається позбутися навіть хірургічним шляхом!

У Валерія Ославського теж непростий прийом. Його пацієнту після нещасного випадку відрізало частину ступней, і тепер хлопець відчуває неймовірні болі при ходьбі.

Також в програмі історія ще одного пацієнта клініки - підлітка Олега Романчака, статевий член якого покритий свищами і шрамами. Олег вже переніс 20 невдалих операцій і, як і раніше, не може ходити в туалет, як всі хлопчики.

В експерименті з лікування обсесивно-компульсивного розладу учасники повинні провести день в клініці, допомагаючи лікарям проводити огляди. Чи пішло це на користь зустрітися віч-на-віч зі своїми страхами?

Дивіться про всі випадки приймального дня онлайн в 9 випуску Я Соромля свого тела 4 сезон