Video: Як склалося життя людей зі складними випадками захворювання після проекту та чи змогли вони побороти свої захворювання?
<p>У 5 сезоні проекту Я соромлюсь свого тіла 1 випуску колишні герої розкажуть, як вони побороли свої хвороби. А також своє лікування почнуть нові відвідувачі лікарського кабінету.</p><p>Олександр, який впав з висоти, переніс кілька операцій. Але вони не повернули його до повноцінного життя - хлопець прикутий до інвалідного візка. Огляд лікарів програми показав, що у нього все ж є невеликий шанс встати на ноги.</p><p>У новому сезоні Я соромлюсь свого тіла пацієнт з недосконалим остеогенезом Руслан Дорожок повернувся, щоб продемонструвати вражаючі результати лікування! Після перенесених в програмі складних операції йому доведеться знову навчитися ходити!</p><p>Історія хвороби пацієнта Василя настільки вразила хірурга-травматолога Валерія Ославського, що він був змушений відкласти всі свої справи і особисто відвідати пацієнта. Через камені в нирці йому згодом довелося видалити всю нирку. Але саме з цього моменту, за словами Василя, його вага стала збільшуватися!</p><p>Детальніше про кожного з учасників дізнаєтеся з Я соромлюсь свого тіла 1 випуску 5. </p>

Як склалося життя людей зі складними випадками захворювання після проекту та чи змогли вони побороти свої захворювання?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Всі випуски: дивись з початку сезону

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Як склалося життя людей зі складними випадками захворювання після проекту та чи змогли вони побороти свої захворювання?

У 5 сезоні проекту Я соромлюсь свого тіла 1 випуску колишні герої розкажуть, як вони побороли свої хвороби. А також своє лікування почнуть нові відвідувачі лікарського кабінету.

Олександр, який впав з висоти, переніс кілька операцій. Але вони не повернули його до повноцінного життя - хлопець прикутий до інвалідного візка. Огляд лікарів програми показав, що у нього все ж є невеликий шанс встати на ноги.

У новому сезоні Я соромлюсь свого тіла пацієнт з недосконалим остеогенезом Руслан Дорожок повернувся, щоб продемонструвати вражаючі результати лікування! Після перенесених в програмі складних операції йому доведеться знову навчитися ходити!

Історія хвороби пацієнта Василя настільки вразила хірурга-травматолога Валерія Ославського, що він був змушений відкласти всі свої справи і особисто відвідати пацієнта. Через камені в нирці йому згодом довелося видалити всю нирку. Але саме з цього моменту, за словами Василя, його вага стала збільшуватися!

Детальніше про кожного з учасників дізнаєтеся з Я соромлюсь свого тіла 1 випуску 5.