Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Великі груди - загроза здоров'ю жінок
<p>Лікарі проекту в 10 випуску Я соромлюсь свого тіла 5 сезону продовжують приймати пацієнтів.</p><p>Першою на прийом прийшла 19-річна Анна. Дівчина скаржиться, що її груди ростуть катастрофічно швидко. Вона вже не може вести нормальний спосіб життя і здоров'я її підірване. Чи зможуть лікарі знайти причину такого стрімкого зростання молочних залоз?</p><p>А ось Валерія Усик, яка теж прийшла з подібною проблемою, майже закінчила своє лікування. Дівчина вже скинула 40 кг зайвої ваги і тепер може зменшити груди на операції.</p><p>Наші лікарі проведуть ще два вкрай цікавих дослідження в школі і розвінчають популярні міфи, пов'язані з менструацією.</p><p>Дивіться проект онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон 10 випуск.</p>

Великі груди - загроза здоров'ю жінок

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Великі груди - загроза здоров'ю жінок

Лікарі проекту в 10 випуску Я соромлюсь свого тіла 5 сезону продовжують приймати пацієнтів.

Першою на прийом прийшла 19-річна Анна. Дівчина скаржиться, що її груди ростуть катастрофічно швидко. Вона вже не може вести нормальний спосіб життя і здоров'я її підірване. Чи зможуть лікарі знайти причину такого стрімкого зростання молочних залоз?

А ось Валерія Усик, яка теж прийшла з подібною проблемою, майже закінчила своє лікування. Дівчина вже скинула 40 кг зайвої ваги і тепер може зменшити груди на операції.

Наші лікарі проведуть ще два вкрай цікавих дослідження в школі і розвінчають популярні міфи, пов'язані з менструацією.

Дивіться проект онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон 10 випуск.