Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Як пластична операція може змінити життя?
<p>ікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезону 12 випуск готові до нових пацієнтам.</p><p>На прийом до Катерини Безвершенко прийшла Євдокія Фендінч з проблемою алкогольної залежності. Вже 6 років жінка не може позбутися від цієї згубної звички. Розлучення і важка робота привели Євдокію до пляшки, але заради 4 дітей вона хоче позбутися від алкоголізму. Її чекає нелегке лікування, адже здоров'я жінки сильно підірвано!</p><p>Ще одна пацієнтка - мати-одиначка Надія. Після народження крупної дитини вагою в 5 кг її живіт сильно розтягнувся і вона вирішила зробити пластичну операцію, про яку сильно пошкодувала. Чи допоможуть лікарі проекту повернути впевненість у собі і виправити помилку жінки.</p><p>Всі подробиці дивіться в програмі Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 12 онлайн.</p>

Як пластична операція може змінити життя?

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Як пластична операція може змінити життя?

ікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезону 12 випуск готові до нових пацієнтам.

На прийом до Катерини Безвершенко прийшла Євдокія Фендінч з проблемою алкогольної залежності. Вже 6 років жінка не може позбутися від цієї згубної звички. Розлучення і важка робота привели Євдокію до пляшки, але заради 4 дітей вона хоче позбутися від алкоголізму. Її чекає нелегке лікування, адже здоров'я жінки сильно підірвано!

Ще одна пацієнтка - мати-одиначка Надія. Після народження крупної дитини вагою в 5 кг її живіт сильно розтягнувся і вона вирішила зробити пластичну операцію, про яку сильно пошкодувала. Чи допоможуть лікарі проекту повернути впевненість у собі і виправити помилку жінки.

Всі подробиці дивіться в програмі Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 12 онлайн.