Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Герой програми готовий стати здоровим заради щастя його коханої дружини
<p>У 14 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 до лікарів проекту звернулася сімейна пара. Анатолій Сліпченко страждає від поліпів у носі. Навіть операції не допомогли позбутися недуги - вони постійно повертаються. Чоловік не може дихати, з носа постійно тече слиз, на роботу тепер ходити не може. Він став відлюдником, але заради любові до дружини, яка підтримувала його весь цей час, Анатолій готовий на будь-які випробування.</p><p>Ще одна пацієнтка проекту Я соромлюсь свого тіла-5 Олександра Валащук звернулася з проблемою підвищеного тиску. Він у неї піднімається кілька разів на день - 160 на 100. Лікарі запідозрили страшну пухлину, але що скажуть фахівці? А чи можливо, що це відгомони пережитого стресу? Ще в молодості Олександра відправилася на заробітки до Німеччини, але опинилася в рабстві.</p><p>Також дивіться продовження історії Каріни, онкохворий жінки, яка народила дитину.</p><p>Дивіться новий випуск Я Соромля свого тела сезон 5 випуск 14</p>

Герой програми готовий стати здоровим заради щастя його коханої дружини

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Герой програми готовий стати здоровим заради щастя його коханої дружини

У 14 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 до лікарів проекту звернулася сімейна пара. Анатолій Сліпченко страждає від поліпів у носі. Навіть операції не допомогли позбутися недуги - вони постійно повертаються. Чоловік не може дихати, з носа постійно тече слиз, на роботу тепер ходити не може. Він став відлюдником, але заради любові до дружини, яка підтримувала його весь цей час, Анатолій готовий на будь-які випробування.

Ще одна пацієнтка проекту Я соромлюсь свого тіла-5 Олександра Валащук звернулася з проблемою підвищеного тиску. Він у неї піднімається кілька разів на день - 160 на 100. Лікарі запідозрили страшну пухлину, але що скажуть фахівці? А чи можливо, що це відгомони пережитого стресу? Ще в молодості Олександра відправилася на заробітки до Німеччини, але опинилася в рабстві.

Також дивіться продовження історії Каріни, онкохворий жінки, яка народила дитину.

Дивіться новий випуск Я Соромля свого тела сезон 5 випуск 14