Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Якщо ти не бачиш світ, то нехай світ побачить тебе: історія сліпого чемпіона
<p>Прийом пацієнтів у 15 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 почався з відвідування бабусі з 10-річною онукою. Агнеса народилася з вродженою патологією - гастрошизисом, дефектом черевної порожнини, при якому деякі органи залишаються зовні. Дівчинка дуже активна і мріє танцювати, але рідні дуже побоюються за її здоров'я.</p><p>Також у новому випуску Я соромлюсь свого тіла-5 на нас чекає вражаюча історія Дмитра Мурдзи - одного з колишніх пацієнтів. Його улюблений вид спорту - боротьба. Він став бронзовим і срібним призером з боротьби дзюдо. І зараз цей хлопець - п'ятиразовий чемпіон України! Лікарі сказали, що його очі ніколи не побачать світ. Але наш пацієнт не здається, адже він вирішив зробити все, щоб світ побачив його!</p><p>Також у програмі експеримент з Валерієм Ославським, у рамках якого дізнаємося, як можна по взуттю діагностувати хвороби людини.</p><p>Дивіться онлайн 15 випуск Я Соромля свого тела сезон 5</p>

Якщо ти не бачиш світ, то нехай світ побачить тебе: історія сліпого чемпіона

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Якщо ти не бачиш світ, то нехай світ побачить тебе: історія сліпого чемпіона

Прийом пацієнтів у 15 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 почався з відвідування бабусі з 10-річною онукою. Агнеса народилася з вродженою патологією - гастрошизисом, дефектом черевної порожнини, при якому деякі органи залишаються зовні. Дівчинка дуже активна і мріє танцювати, але рідні дуже побоюються за її здоров'я.

Також у новому випуску Я соромлюсь свого тіла-5 на нас чекає вражаюча історія Дмитра Мурдзи - одного з колишніх пацієнтів. Його улюблений вид спорту - боротьба. Він став бронзовим і срібним призером з боротьби дзюдо. І зараз цей хлопець - п'ятиразовий чемпіон України! Лікарі сказали, що його очі ніколи не побачать світ. Але наш пацієнт не здається, адже він вирішив зробити все, щоб світ побачив його!

Також у програмі експеримент з Валерієм Ославським, у рамках якого дізнаємося, як можна по взуттю діагностувати хвороби людини.

Дивіться онлайн 15 випуск Я Соромля свого тела сезон 5