Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лікарі проекту помінялися місцями з пацієнтами
<p>Вперше на проект Я соромлюсь свого тіла-5 16 випуск за допомогою звернеться 11-річна дитина. Він з трирічного віку страждає від незрозумілої хвороби, яка заважає йому вести соціальне життя, спілкуватися з друзями, займатися улюбленими захопленнями. Спеціаліст Катерина Безвершенко поставить діагноз прямо у себе в кабінеті. Що заважає хлопчикові насолоджуватися життям дитини?</p><p>Також дивіться продовження історії Євдокії Фендіч. Вона прийшла на проект в надії вилікувати свій алкоголізм, але потім раптом зникла. Що ж насправді стало причиною пристрасті жінки до спиртного і чи пройде вона лікування?</p><p>Також лікарі проекту вирушили в клініки як пацієнти, щоб власним прикладом довести: щорічний медогляд ігнорувати не можна! Мамографія, кольпоскопія і навіть ... спермограма у виконанні лікарів проекту.</p><p>Дивіться новий випуск шоу онлайн Я Соромля свого тела-5</p>

Лікарі проекту помінялися місцями з пацієнтами

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Лікарі проекту помінялися місцями з пацієнтами

Вперше на проект Я соромлюсь свого тіла-5 16 випуск за допомогою звернеться 11-річна дитина. Він з трирічного віку страждає від незрозумілої хвороби, яка заважає йому вести соціальне життя, спілкуватися з друзями, займатися улюбленими захопленнями. Спеціаліст Катерина Безвершенко поставить діагноз прямо у себе в кабінеті. Що заважає хлопчикові насолоджуватися життям дитини?

Також дивіться продовження історії Євдокії Фендіч. Вона прийшла на проект в надії вилікувати свій алкоголізм, але потім раптом зникла. Що ж насправді стало причиною пристрасті жінки до спиртного і чи пройде вона лікування?

Також лікарі проекту вирушили в клініки як пацієнти, щоб власним прикладом довести: щорічний медогляд ігнорувати не можна! Мамографія, кольпоскопія і навіть ... спермограма у виконанні лікарів проекту.

Дивіться новий випуск шоу онлайн Я Соромля свого тела-5